Polski Związek Orientacj Sportowej
XVII MP Indywidualne w BnO termin: 10.09.1994
K-15
Stankiewicz Ewa 76Grunwald Poznań 42:01
Dąsal Natalia 78Śląsk Wrocław 42:47
Baranowska Aleksandra 79Flota Gdynia 46:21
K-17
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 41:01
Lichwa Monika 77Śląsk Wrocław 41:05
Jabłońska Aneta 76Śląsk Wrocław 41:37
K-19
Zielony Małgorzata 75LKO Leszno 79:02
Kozłowska Honorata 74Azymut Mochy 82:50
Mieloch Anna 75Grunwald Poznań 88:21
M-15
Bartkowiak Tomasz 78Polonia Jelenia Góra 47:08
Nowak Marcin 79Grunwald Poznań 49:40
Kolasiński Łukasz 78Grunwald Poznań 50:50
M-17
Pona Robert 76Oleśniczanka 56:17
Czapla Tomasz 76Wawel Kraków 56:33
Gołąb Robert 77Wawel Kraków 57:11
M-19
Gliszczyński Janusz 74Grunwald Poznań 65:15
Banach Robert 74Grunwald Poznań 67:20
Domagała Przemysław 74Grunwald Poznań 70:28
M-21
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 65:56
Motała Michał 61Flota Gdynia 96:22
Nowak Remigiusz 72Grunwald Poznań 96:31
Hornik Alicja 63Grunwald Poznań 66:00
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 67:05
Szczurek Mirosław 69Wawel Kraków 99:30
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Andrzejewski MiłoszBrzeski AndrzejBobrowski WojciechBargiel BeataBagińska KatarzynaGalla JacekGrabiec MikołajGajcy DamianGarmulewicz FilipJanczara NataliaKarkowski WaldemarKlasa TomaszKopiczko KonradKasprzak ArturKokosza BłażejMaik MateuszMotała DąbrówkaOlszewski PiotrOćwieja EwaPawełczyk KacperPorzycz ZbigniewPauch ErykSochacki DawidTelatyńska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies