Polski Związek Orientacj Sportowej
XIV MP w Długodystansowym BnO termin: 17.04.1994
K-17
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 87:41
Jabłońska Aneta 76Śląsk Wrocław 91:25
Dziczkaniec Adrianna 76Śląsk Wrocław 96:41
K-19
Zielony Małgorzata 75LKO Leszno 125:51
Gronostaj Jolanta 74Wawel Kraków 130:00
Laszczkowska Anna 75Flota Gdynia 132:05
K-21
Bajer Monika 70Start Gdańsk 132:07
Socha Beata 73Flota Gdynia 143:04
Hornik Alicja 63Grunwald Poznań 146:47
M-17
Nowak Jacek 76Flota Gdynia 134:13
Makarski Tomasz 76Flota Gdynia 134:50
Mrowiec Krzysztof 76Wawel Kraków 136:23
M-19
Banach Robert 74Grunwald Poznań 138:11
Ślusarczyk Tomasz 74Wawel Kraków 141:42
Gliszczyński Janusz 74Grunwald Poznań 146:34
M-21
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 210:23
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 212:05
Nowak Remigiusz 72Grunwald Poznań 212:16
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Banach KrzysztofBartoszuk MagdalenaDżygało AndrzejIwankowski KacperJurdeczka KingaJuraszewski IgorJackowiak JacekLewalski PiotrNiciejewska JuliaPesta AdamPacek KarolinaSiemieńczuk WiktorWątorek KarolinaWysopal EdytaŻochowski ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a