Polski Związek Orientacj Sportowej
III MP w Krótkodystansowym BnO termin: 25.09.1993
K-15
Stankiewicz Małgorzata 79Grunwald Poznań 18:16
Lichwa Monika 77Śląsk Wrocław 19:15
Karnia Agnieszka 78Wawel Kraków 19:42
K-17
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 20:20
Zielony Małgorzata 75LKO Leszno 25:14
Jabłońska Aneta 76Śląsk Wrocław 26:42
K-19
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 23:21
Hornik Alicja 63Grunwald Poznań 25:18
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 27:13
M-15
Gołąb Robert 77Wawel Kraków 19:23
Kutek Arkadiusz 77Śląsk Wrocław 20:28
Kolasiński Łukasz 78Grunwald Poznań 21:24
M-17
Borkowski Krzysztof 75Pogoń Siedlce 22:29
Merta Michał 75UWKS-WAT Warszawa 22:43
Paciejewski Piotr 75HKS Jelenia Góra 22:57
M-19
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 25:37
Domagała Przemysław 74Grunwald Poznań 25:41
Banach Robert 74Grunwald Poznań 26:07
M-21
Szczurek Mirosław 69Wawel Kraków 26:04
Moszkowicz Paweł 67Wawel Kraków 28:36
Nowak Remigiusz 72Grunwald Poznań 28:42
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Flisak ŻanetaGrzenkowicz KingaJahnz MartaJędryka AgataKubicka ZuzannaNiedbała MateuszPilarczyk BartłomiejSzozda DominikaTywonek JanVlasiuk YaroslavWierzbiński PiotrZalega MateuszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a