Polski Związek Orientacj Sportowej
XVI MP Indywidualne w BnO termin: 11.09.1993
K-15
Brozdowska Agnieszka 77Grunwald Poznań 41:09
Marciniak Agnieszka 77Azymut Mochy 47:11
Styrylska Anna 78Świt Krzeszowice 48:56
K-17
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 42:54
Dziczkaniec Adrianna 76Śląsk Wrocław 47:24
Jabłońska Aneta 76Śląsk Wrocław 52:03
K-19
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 57:44
Bajer Monika 70Start Gdańsk 60:46
Zamojska Anna Flota Gdynia 65:49
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 65:49
M-15
Dutkiewicz Damian 77HKS Jelenia Góra 42:59
Gołąb Robert 77Wawel Kraków 44:08
Baczyński Jarosław 77Grunwald Poznań 45:15
M-17
Jończy Daniel 75HKS Jelenia Góra 48:06
Czapla Tomasz 76Wawel Kraków 55:16
Borkowski Krzysztof 75Pogoń Siedlce 57:42
M-19
Banach Robert 74Grunwald Poznań 59:06
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 61:54
Gliszczyński Janusz 74Grunwald Poznań 66:35
M-21
Szczurek Mirosław 69Wawel Kraków 83:26
Moszkowicz Paweł 67Wawel Kraków 85:45
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 86:28
09.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle
Czampiel KatarzynaChodukiewicz EdytaDrągowski MarekGodlewska RoksanaJarząb NataliaKarwatka AgataMajasow AgataNowak-Skorupa MagdaNowak-Skorupa MagdalenaNowak ZofiaNetkowski TymonRabęda WiktoriaSzeliga BartoszSzczęsna MałgorzataWasilewska OlgaWapiński MaciejŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies