Polski Związek Orientacj Sportowej
XV MP w Sztafetowym BnO termin: 13.09.1992
juniorki
Mieloch Anna 75Grunwald Poznań 160:30
Brózdowska Agnieszka 77
Skrzypczak Natalia 77
Dziczkaniec Adrianna 76Śląsk Wrocław 165:58
Jabłońska Aneta 76
Kozłowska Ewa 76
Gawlik Marta 76Śląsk Wrocław 178:41
Lichwa Monika 77
Wiśniewska Agnieszka 74
juniorzy
Banach Robert 74Grunwald Poznań 139:07
Domagała Przemysław 74
Gliszczyński Janusz 74
Szydło Andrzej 74Wawel Kraków 154:55
Ślusarczyk Tomasz 74
Zaworonek Rafał 74
Jankowski Krzysztof 75Grunwald Poznań 171:07
Stankiewicz Paweł 75
Lipowicz Radosław 75
seniorki
Chachurska Mariola 68Wawel Kraków 184:49
Rybak Agnieszka 71
Bączek Barbara 72
Gorajska Małgorzata 74Śląsk Wrocław 197:12
Gorajska Joanna 71
Dura Magdalena 71
Łapucka Joanna 71Wawel Kraków 207:24
Gronostaj Jolanta 74
Etterle Lilianna 73
seniorzy
Olech Andrzej 59Flota Gdynia 178:37
Porzycz Janusz 61
Motała Michał 61
Łabuziński Sławomir 64Wawel Kraków 184:49
Świątkowski Rafał 68
Szczurek Mirosław 69
Cych Piotr 68Śląsk Wrocław 185:15
Skorupa Mariusz 70
Omieliczenko Jurij
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Gierus MateuszHarazin KarolinaKurek JarosławKwidzyńska DorotaKołakowska AnnaKot SaraKędziak MartaLeska ArkadiuszMłynarczyk MaksymilianMikulska EwelinaPabich TomaszPojda AdamRezmer SebastianRosłaniec MateuszSerzhanov KirillSawościanik JakubStefaniak SandraSkrzypczak PaulinaWójcik DariuszZaradzki ArkadiuszŚmigiel BarbaraŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies