Polski Związek Orientacj Sportowej
XIV MP w Sztafetowym BnO termin: 4.08.1991
juniorki
Gubała Monika Wawel Kraków 183:59
Gronostaj Jolanta 74
Etterle Lilianna 73
Bąk Maja 74Śląsk Wrocław 232:00
Szubryt Katarzyna 73
Wiśniewska Agnieszka 74
Banaszak Katarzyna 74HKS Jelenia Góra 232:27
Drobna Anna 75
Pudełko Sabina 74
juniorzy
Domagała Przemysław 74Grunwald Poznań 157:40
Mikusiński Dariusz 73
Gliszczyński Janusz 74
Lewandowski Arkadiusz 73Wawel Kraków 170:13
Szydło Andrzej 74
Ślusarczyk Tomasz 74
Kosmala Piotr 73Wawel Kraków 178:43
Rurak Krzysztof 73
Zaworonek Rafał 74
seniorki
Misiuniene Irina Grunwald Poznań 197:43
Mikaitiene Giedre
Hornik Alicja 63
Łapucka Joanna 71Wawel Kraków 198Ł44
Rybak Agnieszka 71
Bączek Barbara 72
Gorajska Małgorzata 74Śląsk Wrocław 199:57
Dura Magdalena 71
Gorajska Joanna 71
seniorzy
Olech Andrzej 59Flota Gdynia 185:31
Porzycz Janusz 61
Motała Michał 61
Czajkowski Piotr 64Wawel Kraków 185:59
Moszkowicz Paweł 67
Dyzio Włodzimierz 61
Łabuziński Sławomir 64Wawel Kraków 197:05
Kozłowski Jacek 63
Szczurek Mirosław 69
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Baron DawidCiwoniuk AleksanderCzoch KarolinaDolatowski PiotrGarczarek JustynaJurdeczka DamianKowalski PawełKowalczyk MajaMajorowski ErykSzwancarz GrzegorzUstach KrzysztofŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies