Polski Związek Orientacj Sportowej
XIV MP w Sztafetowym BnO termin: 4.08.1991
juniorki
Gubała Monika Wawel Kraków 183:59
Gronostaj Jolanta 74
Etterle Lilianna 73
Bąk Maja 74Śląsk Wrocław 232:00
Szubryt Katarzyna 73
Wiśniewska Agnieszka 74
Banaszak Katarzyna 74HKS Jelenia Góra 232:27
Drobna Anna 75
Pudełko Sabina 74
juniorzy
Domagała Przemysław 74Grunwald Poznań 157:40
Mikusiński Dariusz 73
Gliszczyński Janusz 74
Lewandowski Arkadiusz 73Wawel Kraków 170:13
Szydło Andrzej 74
Ślusarczyk Tomasz 74
Kosmala Piotr 73Wawel Kraków 178:43
Rurak Krzysztof 73
Zaworonek Rafał 74
seniorki
Misiuniene Irina Grunwald Poznań 197:43
Mikaitiene Giedre
Hornik Alicja 63
Łapucka Joanna 71Wawel Kraków 198Ł44
Rybak Agnieszka 71
Bączek Barbara 72
Gorajska Małgorzata 74Śląsk Wrocław 199:57
Dura Magdalena 71
Gorajska Joanna 71
seniorzy
Olech Andrzej 59Flota Gdynia 185:31
Porzycz Janusz 61
Motała Michał 61
Czajkowski Piotr 64Wawel Kraków 185:59
Moszkowicz Paweł 67
Dyzio Włodzimierz 61
Łabuziński Sławomir 64Wawel Kraków 197:05
Kozłowski Jacek 63
Szczurek Mirosław 69
09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Arwaj MichałAntosik MałgorzataBukowian WiktoriaDziejarska MartaEwald AgnieszkaFijałkowski MateuszGracjasz JanGrobelna KamilaMozdyniewicz LucjanNowak KarolinaOrzoł KingaSzymalak DominikaSteinke WiesławTłuczek MaciejZakrzewska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies