Polski Związek Orientacj Sportowej
XII MP Indywidualne w BnO termin: 10.09.1989
K-15
Socha Beata 73Flota Gdynia 41:25
Gorajska Małgorzata 74Śląsk Wrocław 43:51
Borzyszkowska Wioletta 74Flota Gdynia 48:16
K-17
Dura Magdalena 71Śląsk Wrocław 56:18
Łapucka Joanna 71Wawel Kraków 63:44
Gorajska Joanna 71Śląsk Wrocław 69:32
K-19
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 64:12
Hornik Alicja 63Flota Gdynia 67:28
Czerwińska Agata 60Start Gdańsk 73:06
M-15
Gliszczyński Janusz 74Grunwald Poznań 42:42
Kosmala Piotr 73Wawel Kraków 43:08
Zaworonek Rafał 74Wawel Kraków 43:19
M-17
Fronia Rafał 71Start Jelenia Góra 54:40
Grad Paweł 71Start Tomaszów 58:17
Pach Piotr 71Flota Gdynia 62:24
M-19
Kuczera Andrzej 70Start Jelenia Góra 74:57
Mazur Jarosław 70Start Jelenia Góra 77:12
Wojciechowski Adam 70Calisia Kalisz 78:29
M-21
Motała Michał 61Flota Gdynia 89:02
Hornik Zbigniew 56Flota Gdynia 94:17
Szczurek Mirosław 69Wawel Kraków 94:30
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Banach KrzysztofBartoszuk MagdalenaDżygało AndrzejIwankowski KacperJurdeczka KingaJuraszewski IgorJackowiak JacekLewalski PiotrNiciejewska JuliaPesta AdamPacek KarolinaSiemieńczuk WiktorWątorek KarolinaWysopal EdytaŻochowski ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a