Polski Związek Orientacj Sportowej
XI MP Indywidualne w BnO termin: 11.09.1988
K-15
Janik Anna 72Calisia Kalisz 49:10
Bykowska Joanna 72Wawel Kraków 50:50
Kasprzak Izabella 72Flota Gdynia 51:42
K-17
Łapucka Joanna 71Wawel Kraków 54:19
Dura Magdalena 71Śląsk Wrocław 56:56
Talacha Joanna 70Pogoń Siedlce 57:35
K-19
Hornik Alicja 63Flota Gdynia 62:54
Czerwińska Agata 60Start Gdańsk 65:09
Dębska Urszula 62Wawel Kraków 77:44
M-15
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 42:18
Mielniczuk Grzegorz 72Start Jelenia Góra 45:06
Staroń Robert 72Start Jelenia Góra 45:21
M-17
Fronia Rafał 71Start Jelenia Góra 70:06
Goral Michał 71Start Lublin 71:39
Skorupa Mariusz 70Zamonit Katowice 74:08
M-19
Zieliński Paweł 68Flota Gdynia 80:48
Stec Andrzej 68Start Rzeszów 82:03
Świątkowski Rafał 68Wawel Kraków 85:48
M-21
Motała Michał 61Flota Gdynia 95:34
Olech Andrzej 59Flota Gdynia 96:47
Moszkowicz Paweł 67Wawel Kraków 101:31
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Flisak ŻanetaGrzenkowicz KingaJahnz MartaJędryka AgataKubicka ZuzannaNiedbała MateuszPilarczyk BartłomiejSzozda DominikaTywonek JanVlasiuk YaroslavWierzbiński PiotrZalega MateuszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a