Polski Związek Orientacj Sportowej
XI MP w Sztafetowym BnO termin: 18.06.1988
juniorki
Pracka Jolanta 72Calisia Kalisz 134:38
Wysocka Ewa 72
Janik Anna 72
Szubryt Katarzyna 73Śląsk Wrocław 145:53
Dura Magdalena 71
Gorajska Joanna 71
Grot Izabella 71Orlik Pawłowice 146:23
Jankowiak Barbara 71
Merta Anna 71
juniorzy
Kuczera Andrzej 70Start Jelenia Góra 126:22
Mazur Jarosław 70
Fronia Rafał 71
Bizacki Grzegorz 71Zamonit Katowice 129:01
Błachut Igor 73
Lipczyński Arkadiusz
Rurak Krzysztof 73Wawel Kraków 132:25
Sieklucki Grzegorz 72
Biederman Paweł 71
młodzicy
Niedzielski Rafał 74Grunwald Poznań 92:40
Domagała Przemek 74
Gliszczyński Janusz 74
Kisielewicz Rafał 74Start Jelenia Góra 95:34
Bartosiewicz Sławomir
Sznul Rafał
Szydło Andrzej 74Wawel Kraków 97:04
Faustman Dariusz 74
Zaworonek Rafał 74
młodziczki
Włodarczyk Anna 75Śląsk Wrocław 113:21
Zaremba U 74
Gorajska Małgorzata 74
Kramska Edyta 75Zenit Kargowa 123:19
Pinecka Katarzyna 75
Domagalska Renata 75
Charuta Bożena 74Pogoń Siedlce 124:59
Ożyłowska Sylwia 74
Litwiniak Beata 75
seniorki
Bajer Monika 70Start Gdańsk 198:51
Morawska Irena 62
Czerwińska Agata 60
Mossakowska Jadwiga 61Warszawianka 199:01
Kopczewska Małgorzata 66
Wołek Ewa 68
Marchlik Elżbieta Przyszłość Warszawa 204:23
Tynelska Beata 66
Górnicka Anna 68
seniorzy
Motała Michał 61Flota Gdynia 191:56
Olech Andrzej 59
Hornik Zbigniew 56
Kozłowski Jacek 63Wawel Kraków 194:41
Dyzio Włodzimierz 61
Łabuziński Sławomir 64
Moszkowicz Paweł 67Wawel Kraków 198:47
Czajkowski Piotr 64
Parfianowicz Ludomir 55
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Harasymiuk KingaJagieła AngelikaKucharek PaulinaKmieć KrystianMordak PiotrMałachowski AdamMelzer SzymonMichalik MaciejNowak DawidOżarski RomualdOrzechowska AgnieszkaPiekutowski NikitaPiekutowski MaxPaczkowski DawidRosik MarekRaburski MarekWojteczek AdrianaZawodnik TolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies