Polski Związek Orientacj Sportowej
X MP Indywidualne w BnO termin: 13.09.1987
K-15
Dura Magdalena 71Orientop Wrocław 40:02
Gorajska Joanna 71Orientop Wrocław 41:09
Łapucka Joanna 71Wawel Kraków 42:23
K-17
Kopczewska Alicja 69Pogoń Siedlce 57:42
Kmiecińska Anna 69Calisia Kalisz 66:46
Bajer Monika 70Start Gdańsk 68:10
K-19
Cieślak Barbara 64Wawel Kraków 88:30
Kopczewska Małgorzata 66Warszawianka 89:46
Morawska Irena 62Start Gdańsk 91:03
M-15
Mielniczuk Grzegorz 72Start Jelenia Góra 45:45
Fronia Rafał 71Start Jelenia Góra 47:49
Zajączkowski Piotr 71AZS SGGW-AR Warszawa 51:17
M-17
Wojciechowski Adam 70Calisia Kalisz 60:22
Szczurek Mirosław 69Wawel Kraków 63:00
Kuczera Andrzej 70Start Jelenia Góra 66:24
M-19
Świątkowski Rafał 68Wawel Kraków 86:25
Moszkowicz Paweł 67Wawel Kraków 88:04
Mordaka Mariusz 68Start Tomaszów 95:59
M-21
Olech Andrzej 59Flota Gdynia 86:25
Parzewski Jerzy 52Wawel Kraków 88:04
Trzmielewski Roman 55Wawel Kraków 95:59
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Baron DawidCiwoniuk AleksanderCzoch KarolinaDolatowski PiotrGarczarek JustynaJurdeczka DamianKowalski PawełKowalczyk MajaMajorowski ErykSzwancarz GrzegorzUstach KrzysztofŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies