Polski Związek Orientacj Sportowej
X MP Indywidualne w BnO termin: 13.09.1987
K-15
Dura Magdalena 71Orientop Wrocław 40:02
Gorajska Joanna 71Orientop Wrocław 41:09
Łapucka Joanna 71Wawel Kraków 42:23
K-17
Kopczewska Alicja 69Pogoń Siedlce 57:42
Kmiecińska Anna 69Calisia Kalisz 66:46
Bajer Monika 70Start Gdańsk 68:10
K-19
Cieślak Barbara 64Wawel Kraków 88:30
Kopczewska Małgorzata 66Warszawianka 89:46
Morawska Irena 62Start Gdańsk 91:03
M-15
Mielniczuk Grzegorz 72Start Jelenia Góra 45:45
Fronia Rafał 71Start Jelenia Góra 47:49
Zajączkowski Piotr 71AZS SGGW-AR Warszawa 51:17
M-17
Wojciechowski Adam 70Calisia Kalisz 60:22
Szczurek Mirosław 69Wawel Kraków 63:00
Kuczera Andrzej 70Start Jelenia Góra 66:24
M-19
Świątkowski Rafał 68Wawel Kraków 86:25
Moszkowicz Paweł 67Wawel Kraków 88:04
Mordaka Mariusz 68Start Tomaszów 95:59
M-21
Olech Andrzej 59Flota Gdynia 86:25
Parzewski Jerzy 52Wawel Kraków 88:04
Trzmielewski Roman 55Wawel Kraków 95:59
09.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle
Czampiel KatarzynaChodukiewicz EdytaDrągowski MarekGodlewska RoksanaJarząb NataliaKarwatka AgataMajasow AgataNowak-Skorupa MagdaNowak-Skorupa MagdalenaNowak ZofiaNetkowski TymonRabęda WiktoriaSzeliga BartoszSzczęsna MałgorzataWasilewska OlgaWapiński MaciejŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies