Polski Związek Orientacj Sportowej
IX MP w Sztafetowym BnO termin: 19.10.1986
juniorki
Talacha Joanna 70Pogoń Siedlce 193:37
Roguska Iwona 70
Kopczewska Alicja 69
Bodurka Anna 68Wawel Kraków 195:05
Bojkowska Małgorzata 68
Mrożek Agnieszka 68
Rosłonek Beata 70OKS Otwock 233:14
Pasionek Anna 70
Trzaskowska Violetta 70
juniorzy
Mąkosa Jarosław 68Wawel Kraków 196:55
Świątkowski Rafał 68
Szczurek Mirosław 69
Nadera Dariusz 68Calisia Kalisz 208:26
Kulawiecki Paweł 69
Wojciechowski Adam 70
Ciszewski Paweł 68Flota Gdynia 224:13
Antonowicz Jerzy 68
Zieliński Paweł 68
młodzicy
Sokołowski M AZS SGGW-AR Warszawa 123:03
Facon Piotr 71
Zajączkowski Piotr 71
Kuczera Andrzej 70Start Jelenia Góra 134:22
Mielniczuk Grzegorz 72
Fronia Rafał 71
Broniszewski Robert 72OKS Otwock 153:58
Marczak Piotr 71
Guz Radosław 71
młodziczki
Stopa Zuzanna 71Orientop Wrocław 116:44
Dura Magdalena 71
Gorajska Joanna 71
Pracka Jolanta 72Calisia Kalisz 149:09
Wysocka Ewa 72
Janik Anna 72
Łapucka Joanna 71Wawel Kraków 178:42
Rybak Agnieszka 71
Bykowska Joanna 72
seniorki
Cieślak Barbara 64Wawel Kraków 225:14
Parfianowicz Joanna 64
Dębska Urszula 62
Motała Hanna 60Calisia Kalisz 227:56
Wojciechowska Elzbieta 48
Kaczkowska Renata 65
Brakoniecka Agnieszka 67Pogoń Siedlce 239:34
Łuka Agnieszka 66
Kopczewska Małgorzata 66
seniorzy
Motała Michał 61Flota Gdynia 177:19
Olech Andrzej 59
Hornik Zbigniew 56
Czajkowski Piotr 64Wawel Kraków 178:06
Łabuziński Sławomir 64
Kozłowski Jacek 63
Olszanka Artur 66Flota Gdynia 182:32
Klasa Tomasz 66
Kanikowski Karol 66
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Harasymiuk KingaJagieła AngelikaKucharek PaulinaKmieć KrystianMordak PiotrMałachowski AdamMelzer SzymonMichalik MaciejNowak DawidOżarski RomualdOrzechowska AgnieszkaPiekutowski NikitaPiekutowski MaxPaczkowski DawidRosik MarekRaburski MarekWojteczek AdrianaZawodnik TolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies