Polski Związek Orientacj Sportowej
IX MP w Sztafetowym BnO termin: 19.10.1986
juniorki
Talacha Joanna 70Pogoń Siedlce 193:37
Roguska Iwona 70
Kopczewska Alicja 69
Bodurka Anna 68Wawel Kraków 195:05
Bojkowska Małgorzata 68
Mrożek Agnieszka 68
Rosłonek Beata 70OKS Otwock 233:14
Pasionek Anna 70
Trzaskowska Violetta 70
juniorzy
Mąkosa Jarosław 68Wawel Kraków 196:55
Świątkowski Rafał 68
Szczurek Mirosław 69
Nadera Dariusz 68Calisia Kalisz 208:26
Kulawiecki Paweł 69
Wojciechowski Adam 70
Ciszewski Paweł 68Flota Gdynia 224:13
Antonowicz Jerzy 68
Zieliński Paweł 68
młodzicy
Sokołowski M AZS SGGW-AR Warszawa 123:03
Facon Piotr 71
Zajączkowski Piotr 71
Kuczera Andrzej 70Start Jelenia Góra 134:22
Mielniczuk Grzegorz 72
Fronia Rafał 71
Broniszewski Robert 72OKS Otwock 153:58
Marczak Piotr 71
Guz Radosław 71
młodziczki
Stopa Zuzanna 71Orientop Wrocław 116:44
Dura Magdalena 71
Gorajska Joanna 71
Pracka Jolanta 72Calisia Kalisz 149:09
Wysocka Ewa 72
Janik Anna 72
Łapucka Joanna 71Wawel Kraków 178:42
Rybak Agnieszka 71
Bykowska Joanna 72
seniorki
Cieślak Barbara 64Wawel Kraków 225:14
Parfianowicz Joanna 64
Dębska Urszula 62
Motała Hanna 60Calisia Kalisz 227:56
Wojciechowska Elzbieta 48
Kaczkowska Renata 65
Brakoniecka Agnieszka 67Pogoń Siedlce 239:34
Łuka Agnieszka 66
Kopczewska Małgorzata 66
seniorzy
Motała Michał 61Flota Gdynia 177:19
Olech Andrzej 59
Hornik Zbigniew 56
Czajkowski Piotr 64Wawel Kraków 178:06
Łabuziński Sławomir 64
Kozłowski Jacek 63
Olszanka Artur 66Flota Gdynia 182:32
Klasa Tomasz 66
Kanikowski Karol 66
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Domagała PatrycjaKleczewska KlaudiaKula AgataLibner WojciechMichalska NadiaMoszyńska KatarzynaOdolecki FilipSzala MałgorzataTopolewska WeronikaUsowski MateuszWicha KatarzynaWesołowski RafałWicha IwonaZych LeszekŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies