Polski Związek Orientacj Sportowej
IX MP Indywidualne w BnO termin: 28.09.1986
K-15
Dura Magdalena 71Orientop Wrocław 41:44
Gorajska Joanna 71Orientop Wrocław 46:05
Roguska Iwona 70Pogoń Siedlce 50:01
K-17
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 50:10
Kopczewska Alicja 69Pogoń Siedlce 51:16
Mrożek Agnieszka 68Wawel Kraków 53:36
K-19
Hornik Alicja 63Flota Gdynia 60:12
Wojciechowska Elzbieta 48Calisia Kalisz 63:25
Czerwińska Agata 60Start Gdańsk 63:51
M-15
Wojciechowski Adam 70Calisia Kalisz 46:47
Fronia Rafał 71Start Jelenia Góra 47:27
Kuczera Andrzej 70Start Jelenia Góra 48:02
M-17
Stec Andrzej 68Start Rzeszów 45:25
Ciszewski Paweł 68Flota Gdynia 52:28
Szczurek Mirosław 69Wawel Kraków 52:33
M-19
Klasa Tomasz 66Flota Gdynia 53:38
Moszkowicz Paweł 67Wawel Kraków 57:14
Kanikowski Karol 66Flota Gdynia 57:49
M-21
Motała Michał 61Flota Gdynia 82:56
Kozłowski Jacek 63Wawel Kraków 83:05
Morawski Paweł 62Start Gdańsk 87:03
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Andrzejewski MiłoszBrzeski AndrzejBobrowski WojciechBargiel BeataBagińska KatarzynaGalla JacekGrabiec MikołajGajcy DamianGarmulewicz FilipJanczara NataliaKarkowski WaldemarKlasa TomaszKopiczko KonradKasprzak ArturKokosza BłażejMaik MateuszMotała DąbrówkaOlszewski PiotrOćwieja EwaPawełczyk KacperPorzycz ZbigniewPauch ErykSochacki DawidTelatyńska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies