Polski Związek Orientacj Sportowej
VIII MP Indywidualne w BnO termin: 15.09.1985
K-15
Kopczewska Alicja 69Start Siedlce 77:54
Rosłonek Beata 70OKS Otwock 99:02
Kmiecińska Anna 69Calisia Kalisz 108:45
K-17
Mrożek Agnieszka 68Wawel Kraków 92:21
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 98:20
Cichowicz Monika 68Calisia Kalisz 101:22
M-15
Szczurek Mirosław 69Wawel Kraków 57:44
Bednarski Piotr 69Calisia Kalisz 65:20
Grabowski Maciej 81Start Gdańsk 78:02
M-17
Zieliński Paweł 68Start Poznań 79:13
Jaggiełło Jacek 67Start Siedlce 85:18
Moszkowicz Paweł 67Start Rzeszów 89:12
M-19
Jastrzębski Artur 65Start Siedlce 92:49
Kanikowski Karol 66Start Poznań 104:00
Garcorz Marcin 65Zamonit Katowice 104:53
M-21
Dyzio Włodzimierz 61Wawel Kraków 89:53
Hornik Zbigniew 56Flota Gdynia 94:06
Parfianowicz Ludomir 55Wawel Kraków 100:04f
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Baron DawidCiwoniuk AleksanderCzoch KarolinaDolatowski PiotrGarczarek JustynaJurdeczka DamianKowalski PawełKowalczyk MajaMajorowski ErykSzwancarz GrzegorzUstach KrzysztofŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies