Polski Związek Orientacj Sportowej
VIII MP w Sztafetowym BnO termin: 7.09.1985
juniorki
Rzepka Agata 67Calisia Kalisz 184:31
Kmiecińska Anna 69
Cichowicz Monika 69
Florczak Ilona 68Przyszłość Warszawa 188:10
Schiele Ilona 69
Górnicka Anna 68
Piwowarska Elżbieta 68Start Tomaszów 209:59
Pichola Dorota 69
Stanik Zofia 69
juniorzy
Łotecki Maciej 68Start Poznań 155:59
Ciszewski Paweł 68
Zieliński Paweł 68
Stec Andrzej 68Start Rzeszów 165:14
Świątkowski Rafał 68
Moszkowicz Paweł 67
Rudziński Robert 67Przyszłość Warszawa 166:23
Czarnołecki Krzysztof 68
Urbaniak Krzysztof 67
młodzicy
Kuczera Jacek 71Start Jelenia Góra 117:33
Kuczera Andrzej 70
Fronia Rafał 71
Siemieniak Andrzej 71OKS Otwock 117:35
Guz Radosław 71
Kosicki Tomasz 71
Broniszewski Robert 72OKS Otwock 121:13
Marczak Piotr 71
Chlebowski Marek 71
młodziczki
Rosłonek Beata 70OKS Otwock 114:22
Pasionek Anna 70
Trzaskowska Violetta 70
Makar Magdalena 70Wawel Kraków 118:36
Śliwakowska Maria 72
Pilch Jolanta 70
Pracka Jolanta 72Calisia Kalisz 118:43
Wysocka Ewa 72
Janik Anna 72
seniorki
Brakoniecka Agnieszka 67Start Siedlce 185:38
Łuka Agnieszka 66
Kopczewska Małgorzata 66
Czerwińska Dorota 64Start Gdańsk 186:58
Wasilczuk Teresa 65
Czerwińska Agata 60
Motała Hanna 60Calicia Kalisz 189:49
Wojciechowska Elzbieta 48
Kaczkowska Renata 65
seniorzy
Motała Michał 61Flota Gdynia 164:10
Olech Andrzej 59
Hornik Zbigniew 56
Czerw Wiesław 61Wawel Kraków 166:01
Łabuziński Sławomir 64
Scholz Manfred 61
Gorzycki Marek 64Start Gdańsk 184:31
Jednachowski Ryszard 66
Morawski Paweł 62
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Andrzejewski MiłoszBrzeski AndrzejBobrowski WojciechBargiel BeataBagińska KatarzynaGalla JacekGrabiec MikołajGajcy DamianGarmulewicz FilipJanczara NataliaKarkowski WaldemarKlasa TomaszKopiczko KonradKasprzak ArturKokosza BłażejMaik MateuszMotała DąbrówkaOlszewski PiotrOćwieja EwaPawełczyk KacperPorzycz ZbigniewPauch ErykSochacki DawidTelatyńska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies