Polski Związek Orientacj Sportowej
VIII MP w Sztafetowym BnO termin: 7.09.1985
juniorki
Rzepka Agata 67Calisia Kalisz 184:31
Kmiecińska Anna 69
Cichowicz Monika 69
Florczak Ilona 68Przyszłość Warszawa 188:10
Schiele Ilona 69
Górnicka Anna 68
Piwowarska Elżbieta 68Start Tomaszów 209:59
Pichola Dorota 69
Stanik Zofia 69
juniorzy
Łotecki Maciej 68Start Poznań 155:59
Ciszewski Paweł 68
Zieliński Paweł 68
Stec Andrzej 68Start Rzeszów 165:14
Świątkowski Rafał 68
Moszkowicz Paweł 67
Rudziński Robert 67Przyszłość Warszawa 166:23
Czarnołecki Krzysztof 68
Urbaniak Krzysztof 67
młodzicy
Kuczera Jacek 71Start Jelenia Góra 117:33
Kuczera Andrzej 70
Fronia Rafał 71
Siemieniak Andrzej 71OKS Otwock 117:35
Guz Radosław 71
Kosicki Tomasz 71
Broniszewski Robert 72OKS Otwock 121:13
Marczak Piotr 71
Chlebowski Marek 71
młodziczki
Rosłonek Beata 70OKS Otwock 114:22
Pasionek Anna 70
Trzaskowska Violetta 70
Makar Magdalena 70Wawel Kraków 118:36
Śliwakowska Maria 72
Pilch Jolanta 70
Pracka Jolanta 72Calisia Kalisz 118:43
Wysocka Ewa 72
Janik Anna 72
seniorki
Brakoniecka Agnieszka 67Start Siedlce 185:38
Łuka Agnieszka 66
Kopczewska Małgorzata 66
Czerwińska Dorota 64Start Gdańsk 186:58
Wasilczuk Teresa 65
Czerwińska Agata 60
Motała Hanna 60Calicia Kalisz 189:49
Wojciechowska Elzbieta 48
Kaczkowska Renata 65
seniorzy
Motała Michał 61Flota Gdynia 164:10
Olech Andrzej 59
Hornik Zbigniew 56
Czerw Wiesław 61Wawel Kraków 166:01
Łabuziński Sławomir 64
Scholz Manfred 61
Gorzycki Marek 64Start Gdańsk 184:31
Jednachowski Ryszard 66
Morawski Paweł 62
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Januszewski WiktorKwieciński JakubKosińska ZofiaKupka JuliaPalenta AleksandraRosiński ArkadiuszRydz JakubSadownik MichałStaszak AnnaSzajna RoksanaSzajda MariuszWera KamilaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies