Polski Związek Orientacj Sportowej
MP w Nocnym BnO termin: 7.10.2017
K-16
Susek Julia 2001UKS Siódemka Rumia 42,27
Krempińska Julia 2003UKS Azymut Pabianice 45,27
Gielec Zuzanna 2002UKS Orientuś Łódź 46,04
K-18
Biederman Adrianna 2000WKS Wawel Kraków 49,35
Garbacik Maja 2000WKS Wawel Kraków 49,59
Dawidowska Natalia 1999UKS Siódemka Rumia 51,54
K-20
Wańczyk Zuzanna 1997PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 58,52
Dominiak Dagmara 1997PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 62,59
Galla Zofia 1998WKS Wawel Kraków 67,02
K-21
Hornik Aleksandra 1996WKS Grunwald Poznań 69,45
Wiśniewska Hanna 1990WKS Śląsk Wrocław 82,45
Cygler Paulina 1991WKS Wawel Kraków 82,59
M-16
Rzeńca Piotr 2001UKS Orientuś Łódź 49,06
Pierzchała Michał 2001UNTS Warszawa 51,27
Pesta Piotr 2001UKS Azymut 45 Gdynia 55,47
M-18
Płóciennik Konrad 2000UKS Azymut Pabianice 55,14
Kuca Kacper 1999WKS Wawel Kraków 61,43
Ogdowski Bartłomiej 2000UKS Siódemka Rumia 62,05
M-20
Biederman Marcin 1998WKS Wawel Kraków 63,58
Zuchmański Przemysław 1998UKS Orientuś Łódź 78,01
Bednarski Jan 1998UNTS Warszawa 79,25
M-21
Podziński Rafał 1991UKS Orientuś Łódź 76,16
Olejnik Michał 1992WKS Grunwald Poznań 78,21
Parfianowicz Piotr 1994UNTS Warszawa 79,11
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Harasymiuk KingaJagieła AngelikaKucharek PaulinaKmieć KrystianMordak PiotrMałachowski AdamMelzer SzymonMichalik MaciejNowak DawidOżarski RomualdOrzechowska AgnieszkaPiekutowski NikitaPiekutowski MaxPaczkowski DawidRosik MarekRaburski MarekWojteczek AdrianaZawodnik TolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies