Polski Związek Orientacj Sportowej
MP w Sztafetowym BnO termin: 24.09.2017
K-16
Moskal Zuzanna UKS Siódemka Rumia 124,57
Melzer Zuzanna
Susek Julia
Pogoda Kinga UKS Kometa Gliwice 125,35
Nyga Julia
Polewka Aleksandra
Block Amelia UKS Orientuś Łódź 136,54
Doreń Wiktoria
Gielec Zuzanna
K-18
Listek Marta WKS Wawel Kraków 127,37
Garbacik Maja
Biederman Adrianna
Mazurek Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 138,12
Ciesiółka Katarzyna
Cych Agnieszka
Głowacz Julia UNTS Warszawa 161,27
Mianowska Julia
Marek Wiktoria
K-21
Gorczyca Maria WKS Grunwald Poznań 116,38
Matyba Anna
Hornik Aleksandra
Morawska Anna UKS Azymut 45 Gdynia 125,31
Morawska Zuzanna
Morawska Maja
Ślusarczyk Katarzyna KS OK!Sport Warszawa 126,52
Najman Natalia
Wicha Iwona
M-16
Bartos Grzegorz UKS Orientuś Łódź 92,52
Deredos Bruno
Rzeńca Piotr
Michalak Kacper UNTS Warszawa 103,28
Olszewski Bartłomiej
Pierzchała Michał
Nowak Grzegorz UKS Azymut 45 Gdynia 105,57
Pesta Piotr
Porzycz Grzegorz
M-18
Kurzyp Stanisław WKS Śląsk Wrocław 105,56
Rosłaniec Mateusz
Krawczyński Mikołaj
Kruk Michał UKS Azymut Dębów 112,36
Huba Karol
Serediuk Jerzy
Kalisiak Dawid UKS Azymut Pabianice 115,03
Zając Dawid
Płóciennik Konrad
M-21
Pryjma Fryderyk UNTS Warszawa 111,33
Wołowczyk Krzysztof
Parfianowicz Piotr
Charuba Łukasz UKS Orientuś Łódź 117,06
Podziński Rafał
Rzeńca Krzysztof
Stefański Dwid WKS Grunwald Poznań 119,07
Pawlak Bartosz
Olejnik Michał
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Harasymiuk KingaJagieła AngelikaKucharek PaulinaKmieć KrystianMordak PiotrMałachowski AdamMelzer SzymonMichalik MaciejNowak DawidOżarski RomualdOrzechowska AgnieszkaPiekutowski NikitaPiekutowski MaxPaczkowski DawidRosik MarekRaburski MarekWojteczek AdrianaZawodnik TolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies