Polski Związek Orientacj Sportowej
MP w Sztafetowym BnO termin: 24.09.2017
K-16
Moskal Zuzanna UKS Siódemka Rumia 124,57
Melzer Zuzanna
Susek Julia
Pogoda Kinga UKS Kometa Gliwice 125,35
Nyga Julia
Polewka Aleksandra
Block Amelia UKS Orientuś Łódź 136,54
Doreń Wiktoria
Gielec Zuzanna
K-18
Listek Marta WKS Wawel Kraków 127,37
Garbacik Maja
Biederman Adrianna
Mazurek Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 138,12
Ciesiółka Katarzyna
Cych Agnieszka
Głowacz Julia UNTS Warszawa 161,27
Mianowska Julia
Marek Wiktoria
K-21
Gorczyca Maria WKS Grunwald Poznań 116,38
Matyba Anna
Hornik Aleksandra
Morawska Anna UKS Azymut 45 Gdynia 125,31
Morawska Zuzanna
Morawska Maja
Ślusarczyk Katarzyna KS OK!Sport Warszawa 126,52
Najman Natalia
Wicha Iwona
M-16
Bartos Grzegorz UKS Orientuś Łódź 92,52
Deredos Bruno
Rzeńca Piotr
Michalak Kacper UNTS Warszawa 103,28
Olszewski Bartłomiej
Pierzchała Michał
Nowak Grzegorz UKS Azymut 45 Gdynia 105,57
Pesta Piotr
Porzycz Grzegorz
M-18
Kurzyp Stanisław WKS Śląsk Wrocław 105,56
Rosłaniec Mateusz
Krawczyński Mikołaj
Kruk Michał UKS Azymut Dębów 112,36
Huba Karol
Serediuk Jerzy
Kalisiak Dawid UKS Azymut Pabianice 115,03
Zając Dawid
Płóciennik Konrad
M-21
Pryjma Fryderyk UNTS Warszawa 111,33
Wołowczyk Krzysztof
Parfianowicz Piotr
Charuba Łukasz UKS Orientuś Łódź 117,06
Podziński Rafał
Rzeńca Krzysztof
Stefański Dwid WKS Grunwald Poznań 119,07
Pawlak Bartosz
Olejnik Michał
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Januszewski WiktorKwieciński JakubKosińska ZofiaKupka JuliaPalenta AleksandraRosiński ArkadiuszRydz JakubSadownik MichałStaszak AnnaSzajna RoksanaSzajda MariuszWera KamilaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies