Polski Związek Orientacj Sportowej
MP w klasycznym BnO termin: 23.09.2017
K16
Mazurek Agnieszka 2001WKS Śląsk Wrocław 50.15
Block Amelia 2002UKS Orientuś 53.14
Mianowska Julia 2001UNTS Warszawa 53.54
K18
Morawska Zuzanna 1999UKS Azymut 45 50.23
Biederman Adrianna 2000WKS Wawel 53.18
Cych Agnieszka 1999WKS Śląsk Wrocław 57.22
K20
Dominiak Dagmara 1997PUKS Młode Orły 57.17
Galla Zofia 1998WKS Grunwald 62.20
Gorczyca Maria 1997WKS Grunwald 63.02
K21
Hornik Aleksandra 1996WKS Grunwald 69.49
Bączek-Motała Barbara 1972WKS Wawel 82.35
Morawska Maja 1996UKS Azymut 45 83.38
M16
Rzeńca Piotr 2001UKS Orientuś 50.12
Kurzyp Stanisław 2002WKS Śląsk 56.37
Pierzchała Michał 2001UNTS 57.04
M18
Kuca Kacper 1999WKS Wawel 57.57
Kijak Jakun 2000WKS Wawel 66.29
Krawczyński Mikołaj 2000WKS Śląsk 69.28
M20
Pryjma Fryderyk 1998UNTS 72.54
Biederman Marcin 1998WKS Wawel 73.52
Sosenko Szymon 1998WKS Śląsk 86.39
M21
Podziński Rafał 1991UKS Orientuś 95.09
Olejnik Michał 1992WKS Grunwald 98.07
Wensław Mateusz 1987UKS Azymut 45 99.00
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Banach KrzysztofBartoszuk MagdalenaDżygało AndrzejIwankowski KacperJurdeczka KingaJuraszewski IgorJackowiak JacekLewalski PiotrNiciejewska JuliaPesta AdamPacek KarolinaSiemieńczuk WiktorWątorek KarolinaWysopal EdytaŻochowski ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a