Polski Związek Orientacj Sportowej
VII MP w Sztafetowym BnO termin: 6.10.1984
juniorki
Łuka Agnieszka 66Start Siedlce 141:17
Kopczewska Małgorzata 66
Brakoniecka Agnieszka 67
Witkowska Elżbieta 66Przyszłość Warszawa 150:21
Tynelska Beata 66
Górnicka Anna 68
Grzelak Urszula Start Lublin 164:13
Rycaj Urszula
Rosa Hanna 87
juniorzy
Klasa Tomasz 66Start Poznań 173:07
Zieliński Paweł 68
Kanikowski Karol 66
Tomaszewski Krzysztof 66Calisia Kalisz 185:20
Jeżyk Przemysław 67
Mikołajczak Piotr 67
Wanat Wojciech OKS Otwock 188:04
Korzeniowski Cezary
Olszanka Artur 66
młodzicy
Goławski Piotr Start Siedlce 71:01
Młynarczyk Dariusz
Olszewski Dariusz
Roszczenko Paweł Start Lublin 77:07
Kamiński Andrzej
Góral Michał 71
Kubiak Tadeusz 69Zamonit Katowice 79:45
Skorupa Mariusz 70
Bizacki Grzegorz 71
młodziczki
Rosłonek Beata 70OKS Otwock 98:47
Pasionek Anna 70
Trzaskowska Violetta 70
Makar Magdalena 70Prądniczanka Kraków 98:57
Duniec Małgorzata
Matysik Renata
Stanik Zofia 69Start Tomaszów 99:19
Pichola Dorota 69
Dębowska Agata
seniorki
Pawlik Agata 65Calisia Kalisz 218:40
Wojciechowska Renata
Kaczkowska Renata 65
Majchrzyk Bożena Start Gdańsk 236:16
Czerwińska Dorota 64
Czerwińska Agata 60
Drągowska Marzena 62OKS Otwock 246:00
Makulska Alicja 58
Werner Hanna 52
seniorzy
Wołowczyk Marek 63Warszawianka 182:35
Wołek Andrzej 64
Mossakowski Przemysław 60
Krawczyk Stanisław 58Warszawianka 198:25
Drągowski Robert 59
Trzpil Lech 49
Dutkowski Adam 63Start Leszno 198:41
Misiak Ryszard 62
Hornik Zbigniew 56
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Andrzejewski MiłoszBrzeski AndrzejBobrowski WojciechBargiel BeataBagińska KatarzynaGalla JacekGrabiec MikołajGajcy DamianGarmulewicz FilipJanczara NataliaKarkowski WaldemarKlasa TomaszKopiczko KonradKasprzak ArturKokosza BłażejMaik MateuszMotała DąbrówkaOlszewski PiotrOćwieja EwaPawełczyk KacperPorzycz ZbigniewPauch ErykSochacki DawidTelatyńska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies