Polski Związek Orientacj Sportowej
VII MP w Sztafetowym BnO termin: 6.10.1984
juniorki
Łuka Agnieszka 66Start Siedlce 141:17
Kopczewska Małgorzata 66
Brakoniecka Agnieszka 67
Witkowska Elżbieta 66Przyszłość Warszawa 150:21
Tynelska Beata 66
Górnicka Anna 68
Grzelak Urszula Start Lublin 164:13
Rycaj Urszula
Rosa Hanna 87
juniorzy
Klasa Tomasz 66Start Poznań 173:07
Zieliński Paweł 68
Kanikowski Karol 66
Tomaszewski Krzysztof 66Calisia Kalisz 185:20
Jeżyk Przemysław 67
Mikołajczak Piotr 67
Wanat Wojciech OKS Otwock 188:04
Korzeniowski Cezary
Olszanka Artur 66
młodzicy
Goławski Piotr Start Siedlce 71:01
Młynarczyk Dariusz
Olszewski Dariusz
Roszczenko Paweł Start Lublin 77:07
Kamiński Andrzej
Góral Michał 71
Kubiak Tadeusz 69Zamonit Katowice 79:45
Skorupa Mariusz 70
Bizacki Grzegorz 71
młodziczki
Rosłonek Beata 70OKS Otwock 98:47
Pasionek Anna 70
Trzaskowska Violetta 70
Makar Magdalena 70Prądniczanka Kraków 98:57
Duniec Małgorzata
Matysik Renata
Stanik Zofia 69Start Tomaszów 99:19
Pichola Dorota 69
Dębowska Agata
seniorki
Pawlik Agata 65Calisia Kalisz 218:40
Wojciechowska Renata
Kaczkowska Renata 65
Majchrzyk Bożena Start Gdańsk 236:16
Czerwińska Dorota 64
Czerwińska Agata 60
Drągowska Marzena 62OKS Otwock 246:00
Makulska Alicja 58
Werner Hanna 52
seniorzy
Wołowczyk Marek 63Warszawianka 182:35
Wołek Andrzej 64
Mossakowski Przemysław 60
Krawczyk Stanisław 58Warszawianka 198:25
Drągowski Robert 59
Trzpil Lech 49
Dutkowski Adam 63Start Leszno 198:41
Misiak Ryszard 62
Hornik Zbigniew 56
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Januszewski WiktorKwieciński JakubKosińska ZofiaKupka JuliaPalenta AleksandraRosiński ArkadiuszRydz JakubSadownik MichałStaszak AnnaSzajna RoksanaSzajda MariuszWera KamilaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies