Polski Związek Orientacj Sportowej
MP w Nocnym BnO termin: 1.10.2016
K-16
Susek Julia 2001KS OK!Sport Warszawa 39,53
Biederman Adrianna 2000WKS Wawel Kraków 41,17
Mazurek Agnieszka 2001WKS Śląsk Wrocław 45,02
K-18
Morawska Zuzanna 1999UKS Azymut 45 Gdynia 48,27
Galla Zofia 1998HKS Azymut Mochy 52,49
Mądra Paulina 1998WKS Śląsk Wrocław 53,15
K-20
Hornik Aleksandra 1996WKS Grunwald Poznań 46,43
Wańczyk Zuzanna 1997PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 50,33
Dominiak Dagmara 1997PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 50,34
K-21
Wiśniewska Hanna 1990WKS Śląsk Wrocław 63,32
Depta Monika 1970MKS Paulinum Jelenia Góra 64,26
Kubicka Zuzanna 1993UNTS Warszawa 65,07
M-16
Płóciennik Konrad 2000UKS Azymut Pabianice 47,58
krzysztyński Michał 2000WKS Wawel Kraków 48,28
Pierzchała Michał 2001UNTS Warszawa 50,19
M-18
Pryjma Fryderyk 1998UNTS Warszawa 53,48
Biederman Marcin 1998WKS Wawel Kraków 58,38
Kuca Kacper 1999WKS Wawel Kraków 58,42
M-20
Rzeńca Krzysztof 1996UKS Orientuś Łódź 57,31
Piotrowski Radosław 1996UKS Azymut 45 Gdynia 59,51
Skorupa Marek 1996WKS Wawel Kraków 64,26
M-21
Kowalski Wojciech 1982WKS Śląsk Wrocław 73,41
Olejnik Michał 1992WKS Grunwald Poznań 76,14
Wołowczyk Krzysztof 1995UNTS Warszawa 79,26
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Harasymiuk KingaJagieła AngelikaKucharek PaulinaKmieć KrystianMordak PiotrMałachowski AdamMelzer SzymonMichalik MaciejNowak DawidOżarski RomualdOrzechowska AgnieszkaPiekutowski NikitaPiekutowski MaxPaczkowski DawidRosik MarekRaburski MarekWojteczek AdrianaZawodnik TolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies