Polski Związek Orientacj Sportowej
MP w Sztafetowym BnO termin: 18.09.2016
K-16
Topór Magdalena WKS Wawel Kraków 118,18
Garbacik Maja
Biederman Adrianna
Chabiera Lena UNTS Warszawa 125,08
Mianowska Julia
Głowacz Julia
Kowal Natalia KS Kościelec Chrzanów 133,27
Urbańczyk Aleksandra
Dzierwa Hanna
K-18
Mądra Paulina WKS Śląsk Wrocław 125,45
Kostrzewska Justyna
Cych Agnieszka
Seidel Julia HKS Azymut Mochy 140,32
Galla Zofia
Murawska Marta
Listek Marta WKS Wawel Kraków 147,40
Bugaj Katarzyna
Wziętek Barbara
K-21
Gorczyca Maria WKS Grunwald Poznań 127,54
Matyba Anna
Hornik Aleksandra
Morawska Anna UKS Azymut 45 Gdynia 127,58
Morawska Zuzanna
Morawska Maja
Królik Kinga UKS Azymut Pabianice 128,17
Pabich Maria
Lajn Daria
M-16
Ogdowski Bartłomiej UKS Siódemka Rumia 117,29
Kuźba Jakub
Żurek Grzegorz
Zając Dawid UKS Azymut Pabianice 120,33
Płóciennik Konrad
Kalisiak Dawid
Bartos Grzegorz UKS Orientuś Łódź 123,44
Deredos Bruno
Rzeńca Piotr
M-18
Topór Michał WKS Wawel Kraków 116,20
Kuca Kacper
Biederman Marcin
Rutka Jan UNTS Warszawa 116,27
Mossakowski Wojciech
Pryjma Fryderyk
Okarma Jacek WKS Śląsk Wrocław 124,25
Sosenko Szymon
Krawczyński Mikołaj
M-21
Dwojak Wojciech WKS Śląsk Wrocław 114,16
Bernaiciak Aleksander
Kowalski Wojciech
Paszyński Piotr UKS Orientuś Łódź 120,29
Podziński Rafał
Rzeńca Krzysztof
Morawski Jacek UNTS Warszawa 122,41
Terpai Dmytro
Parfianowicz Piotr
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Bartman OliwiaBernatek DamianChodlewski SzymonDżygało GrażynaJóżwik GrzegorzKaszyńska JoannaLass MarcinLeśniak MagdalenaMattus TapaniMoskal MonikaNoculak EmanuelWiktor WiktoriaWalkowiak BożenaŚwiech WiktoriaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies