Polski Związek Orientacj Sportowej
Długodystansowe MP w BnO termin: 17.04.2016
K-16
Biederman Adrianna 2000WKS Wawel Kraków 81:51
Rosochacka Karolina 2000UKS OSiR Góra Kalwaria 82:04
Garbacik Maja 2000WKS Wawel Kraków 82:52
K-18
Królik Kinga 1999UKS Azymut Pabianice 110:55
Kostrzewska Justyna 1998WKS Śląsk Wrocław 112:14
Morawska Zuzanna 1999UKS Azymut 45 Gdynia 112:19
K-20
Hornik Aleksandra 1996WKS Grunwald Poznań 106:26
Matyba Anna 1996WKS Grunwald Poznań 116:42
Morawska Maja 1996UKS Azymut 45 Gdynia 124:09
K-21
Wicha Iwona 1987KS OK!Sport Warszawa 124:58
Piastrouskaya Viyaleta 1991UNTS Warszawa 139:50
Pabich Maria 1982UKS Azymut Pabianice 157:25
M-16
Żurek Grzegorz 2000UKS Siódemka Rumia 81:18
Rzeńca Piotr 2001UKS Orientuś Łódź 82:31
Kalisiak Dawid 2000UKS Azymut Pabianice 82:38
M-18
Pryjma Fryderyk 1998UNTS Warszawa 99:56
Biederman Marcin 1998WKS Wawel Kraków 112:45
Kuca Kacper 1999WKS Wawel Kraków 118:43
M-20
Piotrowski Radosław 1996UKS Azymut 45 Gdynia 131:17
Skorupa Marek 1996WKS Wawel Kraków 165:40
Wołowczyk Michał 1997UNTS Warszawa 170:24
M-21
Wołowczyk Krzysztof 1995UNTS Warszawa 169:19
Szmulkowski Adam 1993PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 180:49
Gryzio Łukasz 1988UKS Azymut Pabianice 181:46
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Andrzejewski MiłoszBrzeski AndrzejBobrowski WojciechBargiel BeataBagińska KatarzynaGalla JacekGrabiec MikołajGajcy DamianGarmulewicz FilipJanczara NataliaKarkowski WaldemarKlasa TomaszKopiczko KonradKasprzak ArturKokosza BłażejMaik MateuszMotała DąbrówkaOlszewski PiotrOćwieja EwaPawełczyk KacperPorzycz ZbigniewPauch ErykSochacki DawidTelatyńska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies