Polski Związek Orientacj Sportowej
MP w Sprinterskim NBnO termin: 07.02.2015
K-16
Janik Urszula 2000WKS Wawel Kraków 20:21
Biederman Adrianna 2000WKS Wawel Kraków 22:02
Listek Marta 1999WKS Wawel Kraków 27:25
K-21
Etterle-Biederman Lilianna 1973WKS Wawel Kraków 24:59
Pacek Karolina 1988Team 360 25:12
Faron Paulina 1991WKS Wawel Kraków 25:58
M-16
Krzysztyński Michał 2000WKS Wawel Kraków 19:44
Tomczyk Jakub 1999UKS Kometa Gliwice 20:43
Pieniak Krystian 1999UKS Kometa Gliwice 28:09
M-18
Szymański Kornel 1997MKS Paulinum Jelenia Góra 20:45
Baran Jan 1997WKS Wawel Kraków 24:35
Biederman Marcin 1998WKS Wawel Kraków 25:33
M-20
Lucerski Maciej 1997MKS Paulinum Jelenia Góra 22:22
Nowak Maciej 1996MKS Paulinum Jelenia Góra 27:56
Garbacik Michał 1996WKS Wawel Kraków 35:07
M-21
Bartczak Jarosław 1968UMKS Orkan Ostróda 28:37
Paszyński Piotr 1981UKS Orientuś Łódź 29:58
Moszkowicz Paweł 1967WKS Wawel Kraków 30:24
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Januszewski WiktorKwieciński JakubKosińska ZofiaKupka JuliaPalenta AleksandraRosiński ArkadiuszRydz JakubSadownik MichałStaszak AnnaSzajna RoksanaSzajda MariuszWera KamilaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies