Polski Związek Orientacj Sportowej
MP w Sztafetowym BnO termin: 4.10.2009
K
Wieleba Marlena WKS Flota Gdynia 117:45
Lajn Daria
Depta Monika
Kołosińska Jolanta UNTS Warszawa 124:12
Gajda Monika
Górnicka-Antonowicz Anna
Wiśniewska Hanna WKS Śląsk Wrocław 131:54
Koślacz Julia
Sa Maria
KJ
Stefaniak Sandra WKS Śląsk Wrocław 135:18
Lubak Kamila
Szubka Barbara
Stankiewicz Agata UKS Orientuś Łódź 141:02
Chmielecka Małgorzata
Ewiak Natalia
Baluta Edyta UKS Patria Młynne 142:10
Baluta Anna
Fitrzyk Katarzyna
M
Dwojak Wojciech WKS Śląsk Wrocław 113:16
Bernaciak Aleksander
Kowalski Wojciech
Morawski Jacek WKS Flota Gdynia 115:56
Richert Marcin
Wensław Mateusz
Konarczak Dariusz WKS Grunwald Poznań 118:06
Tarasiuk Paweł
Banach Robert
MJ
Jasiński Witold UKS Orientuś Łódź 122:31
Zieliński Jakub
Podziński Rafał
Wojnowicz Marek UKS Tukan Iwiny 128:21
Madej Mateusz
Pachnik Wojciech
Pietrzykowski Tomasz UKS Azymut Pabianice 128:26
Grochowalski Mateusz
Olejnik Michał
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Januszewski WiktorKwieciński JakubKosińska ZofiaKupka JuliaPalenta AleksandraRosiński ArkadiuszRydz JakubSadownik MichałStaszak AnnaSzajna RoksanaSzajda MariuszWera KamilaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies