Polski Związek Orientacj Sportowej
MP w Nocnym BnO termin: 17.10.2015
K-16
Seidel Julia 1999HKS Azymut Mochy 61:02
Garbacik Maja 2000WKS Wawel Kraków 61:28
Biederman Adrianna 2000WKS Wawel Kraków 61:36
K-18
Galla Zofia 1998HKS Azymut Mochy 65:43
Gorczyca Maria 1997KS Hades Poznań 69:12
Wańczyk Zuzanna 1997PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 72:06
K-20
Kaźmierczak Aneta 1995UKS Orientuś Łódź 81:18
Drągowska Maria 1995KS OK!Sport Warszawa 82:29
Cych Weronika 1996WKS Śląsk Wrocław 83:26
K-21
Volynska Nadiya 1984WKS Śląsk Wrocław 94:58
Wiśniewska Hanna 1990WKS Śląsk Wrocław 95:15
Stankiewicz Agata 1994UKS Orientuś Łódź 103:57
M-16
Kuca Kacper 1999WKS Wawel Kraków 65:34
Żurek Grzegorz 2000UKS Siódemka Rumia 74:20
Ogdowski Bartłomiej 2000UKS Siódemka Rumia 76:59
M-18
Biederman Marcin 1998WKS Wawel Kraków 70:19
Sosenko Szymon 1998WKS Śląsk Wrocław 78:21
Lucerski Maciej 1997MKS Paulinum Jelenia Góra 80:31
M-20
Wołowczyk Krzysztof 1995UNTS Warszawa 79:56
Piotrowski Radowsław 1996UKS Azymut 45 Gdynia 80:02
Dzioba Mateusz 1995MKS Paulinum Jelenia Góra 83:55
M-21
Kratov Oleksandr 1985WKS Śląsk Wrocław 96:57
Olejnik Michał 1992WKS Grunwald Poznań 101:14
Kowalski Wojciech 1982WKS Śląsk Wrocław 103:35
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Harasymiuk KingaJagieła AngelikaKucharek PaulinaKmieć KrystianMordak PiotrMałachowski AdamMelzer SzymonMichalik MaciejNowak DawidOżarski RomualdOrzechowska AgnieszkaPiekutowski NikitaPiekutowski MaxPaczkowski DawidRosik MarekRaburski MarekWojteczek AdrianaZawodnik TolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies