Polski Związek Orientacj Sportowej
MP w Sztafetowym BnO termin: 20.09.2015
K-16
Listek Marta WKS Wawel Kraków 43:49
Garbacik Maja 35:09
Biederman Adrianna 35:26
Ciesiółka Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 46:18
Cych Agnieszka 44:36
Mądra Magdalena 47.27
Deptuła Maria UKS Siódemka Rumia 48:28
Bielecka Aleksandra 41:49
Dawidwoska Natalia 54:01
K-18
Dominiak Dagmara PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 39:35
Szmulkowska Magdalena 48:34
Wańczyk Zuzanna 38:57
Fortuniak Weronika UKS Orientuś Łódź 47:47
Proga Agnieszka 44:33
Filipowska Aleksandra 48.52
Czepiel Sylwia UKS Azymut Dębów 57:07
Basiuk Anastazja 38:32
Sekreta Anna 50:38
K-21
Bączek-Motała Barbara WKS Wawel Kraków 38:46
Kaminicka Katerina 42:39
Cepova Daniela 36:17
Kaźmierczak Aneta UKS Orientuś Łódź 39:33
Stankiewicz Agata 42:20
Gwóźdź Ewa 39:43
Nowak Beata UKS Azymut 45 Gdynia 46:14
Morawska Anna 43:59
Morawska Maja 35:42
M-16
Stanek Jerzy WKS Wawel Kraków 36:45
Kijak Jakub 35:07
Kuca Kacper 34:07
Ogdowski Bartłomiej UKS Siódemka Rumia 37:11
Kuźba Jakub 38:56
Żurek Grzegorz 30:51
Królik Kinga UKS Azymut Pabianice 35:56
Płóciennik Konrad 38:21
Kalisiak Dawid 34:15
M-18
Borkowski Maciej KS Spójnia Warszawa 44:23
Urbaniak Jerzy 43:48
Pryjma Fryderyk 36:37
Baran Jan WKS Wawel Kraków 39:27
Topór Michał 52:49
Biederman Marcin 33:36
Wołowczyk Michał UNTS Warszawa 40:28
Mossakowski Wojciech 47:59
Rutka Jan 38:28
M-21
Dwojak Wojciech WKS Śląsk Wrocław 39:38
Bernaciak Aleksander 44:31
Kowalski Wojciech 37:26
Morawski Jacek UNTS Warszawa 41:08
Wołowczyk Krzysztof 42:02
Parfianowicz Piotr 39:52
Piotrowski Radowsław UKS Azymut Gdynia 40:45
Hewelt Maciej 47:39
Wensław Mateusz 42:06
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Baron DawidCiwoniuk AleksanderCzoch KarolinaDolatowski PiotrGarczarek JustynaJurdeczka DamianKowalski PawełKowalczyk MajaMajorowski ErykSzwancarz GrzegorzUstach KrzysztofŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies