Polski Związek Orientacj Sportowej
MP w Klasycznym BnO termin: 19.09.2015
K-16
Morawska Zuzanna 1999UKS Azymut 45 Gdynia 40:42
Cych Weronika 1999WKS Śląsk Wrocław 43:54
Królik Kinga 1999UKS Azymut Pabianice 44:25
K-18
Galla Zofia 1998HKS Azymut Mochy 55:51
Wańczyk Zuzanna 1997PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 58:04
Dominiak Dagmara 1997PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 60:59
K-20
Hornik Aleksandra 1996WKS Grunwald Poznań 63:54
Drągowska Maria 1995OK!Sport Warszawa 67:25
Morawska Maja 1996UKS Azymut 45 Gdynia 67:28
K-21
Cepova Martyna 1989WKS Wawel Kraków 82:26
Gwóźdź Ewa 1990UKS Orientuś Łódź 85:34
Stankiewicz Agata 1994UKS Orientuś Łódź 86:24
M-16
Kuca Kacper 1999WKS Wawel Kraków 51:31
Huba Karol 2000UKS Azymut Dębów 59:48
Kruk Michał 1999UKS Azymut Dębów 65:32
M-18
Biederman Marcin 1998WKS Wawel Kraków 60:25
Pryjma Fryderyk 1998KS Spójnia Warszawa 62:39
Okarma Jacek 1998WKS Śląsk Wrocław 65:39
M-20
Piotrowski Radosław 1996UKS Azymut 45 Gdynia 72:20
Rzeńca Krzysztof 1996UKS Orientuś Łódź 75:16
Wołowczyk Krzysztof 1995UNTS Warszawa 82:58
M-21
Olejnik Michał 1992WKS Grunwald Poznań 107:48
Kowalski Wojciech 1982WKS Śląsk Wrocław 110:28
Parfianowicz Piotr 1994UNTS Warszawa 113:45
09.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle
Czampiel KatarzynaChodukiewicz EdytaDrągowski MarekGodlewska RoksanaJarząb NataliaKarwatka AgataMajasow AgataNowak-Skorupa MagdaNowak-Skorupa MagdalenaNowak ZofiaNetkowski TymonRabęda WiktoriaSzeliga BartoszSzczęsna MałgorzataWasilewska OlgaWapiński MaciejŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies