Polski Związek Orientacj Sportowej
Średniodystansowe MP w BnO termin: 31.05.2015
K-16
Morawska Zuzanna 1999UKS Azymut 45 Gdynia 27:46
Ciesiółka Katarzyna 2000WKS Śląsk Wrocław 29:53
Biederman Adrianna 2000WKS Wawel Kraków 30:43
K-18
Kostrzewska Justyna 1998WKS Śląsk Wrocław 36:41
Galla Zofia 1998HKS Azymut Mochy 39:06
Wziętek Barbara 1998WKS Wawel Kraków 41:10
K-20
Hornik Aleksandra 1996WKS Grunwald Poznań 31:09
Morawska Maja 1996UKS Azymut 45 Gdynia 31:36
Maciejewska Angelika 1996UKS Traper Złocieniec 33:43
K-21
Taylor Catherine 1989OK Linne 40:54
Faron Paulina 1991WKS Wawel Kraków 43:14
Gwóźdź Ewa 1990UKS Orientuś Łódź 46:23
M-16
Kuca Kacper 1999WKS Wawel Kraków 31:34
Krzysztyński Michał 2000WKS Wawel Kraków 36:03
Krawczyk Mikołaj 2000WKS Śląsk Wrocław 42:43
M-18
Pryjma Fryderyk 1998KS Spójnia Warszawa 35:05
Biederman Marcin 1998WKS Wawel Kraków 36:42
Wołowczyk Michał 1997UNTS Warszawa 39:58
M-20
Rzeńca Krzysztof 1996UKS Orientuś Łódź 31:57
Wołowczyk Krzysztof 1995UNTS Warszawa 34:18
Dzioba Mateusz 1995MKS Paulinum Jelenia Góra 36:11
M-21
Kowalski Wojciech 1982WKS Śląsk Wrocław 39:20
Parfianowicz Piotr 1994UNTS Warszawa 43:05
Dwojak Wojciech 1981WKS Śląsk Wrocław 43:25
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Gierus MateuszHarazin KarolinaKurek JarosławKwidzyńska DorotaKołakowska AnnaKot SaraKędziak MartaLeska ArkadiuszMłynarczyk MaksymilianMikulska EwelinaPabich TomaszPojda AdamRezmer SebastianRosłaniec MateuszSerzhanov KirillSawościanik JakubStefaniak SandraSkrzypczak PaulinaWójcik DariuszZaradzki ArkadiuszŚmigiel BarbaraŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies