Polski Związek Orientacj Sportowej
Średniodystansowe MP w BnO termin: 31.05.2015
K-16
Morawska Zuzanna 1999UKS Azymut 45 Gdynia 27:46
Ciesiółka Katarzyna 2000WKS Śląsk Wrocław 29:53
Biederman Adrianna 2000WKS Wawel Kraków 30:43
K-18
Kostrzewska Justyna 1998WKS Śląsk Wrocław 36:41
Galla Zofia 1998HKS Azymut Mochy 39:06
Wziętek Barbara 1998WKS Wawel Kraków 41:10
K-20
Hornik Aleksandra 1996WKS Grunwald Poznań 31:09
Morawska Maja 1996UKS Azymut 45 Gdynia 31:36
Maciejewska Angelika 1996UKS Traper Złocieniec 33:43
K-21
Taylor Catherine 1989OK Linne 40:54
Faron Paulina 1991WKS Wawel Kraków 43:14
Gwóźdź Ewa 1990UKS Orientuś Łódź 46:23
M-16
Kuca Kacper 1999WKS Wawel Kraków 31:34
Krzysztyński Michał 2000WKS Wawel Kraków 36:03
Krawczyk Mikołaj 2000WKS Śląsk Wrocław 42:43
M-18
Pryjma Fryderyk 1998KS Spójnia Warszawa 35:05
Biederman Marcin 1998WKS Wawel Kraków 36:42
Wołowczyk Michał 1997UNTS Warszawa 39:58
M-20
Rzeńca Krzysztof 1996UKS Orientuś Łódź 31:57
Wołowczyk Krzysztof 1995UNTS Warszawa 34:18
Dzioba Mateusz 1995MKS Paulinum Jelenia Góra 36:11
M-21
Kowalski Wojciech 1982WKS Śląsk Wrocław 39:20
Parfianowicz Piotr 1994UNTS Warszawa 43:05
Dwojak Wojciech 1981WKS Śląsk Wrocław 43:25
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Januszewski WiktorKwieciński JakubKosińska ZofiaKupka JuliaPalenta AleksandraRosiński ArkadiuszRydz JakubSadownik MichałStaszak AnnaSzajna RoksanaSzajda MariuszWera KamilaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies