Polski Związek Orientacj Sportowej
Sprinterskie MP w BnO termin: 30.05.2015
K-16
Królik Kinga 1999UKS Azymut Pabianice 12:18
Biederman Adrianna 2000Wawel Kraków 12:57
Morawska Zuzanna 1999UKS Azymut 45 Gdynia 13:37
K-18
Kostrzewska Justyna 1998WKS Śląsk Wrocław 14:50
Gorczyca Maria 1997KS Hades 15:21
Basiuk Anastazja 1997UKS Azymut Dębów 15:49
K-20
Hornik Aleksandra 1996WKS Grunwald Poznań 13:29
Cych Weronika 1996WKS Śląsk Wrocław 14:07
Maciejewska Angelika 1996UKS Traper Złocieniec 14:29
K-21
Taylor Catherine 1989OK Linne 15:50
Wicha Iwona 1987OK!Sport Warszawa 17:01
Gwóźdź Ewa 1990UKS Orientuś Łódź 17:07
M-16
Kuca Kacper 1999WKS Wawel Kraków 13:51
Kalisiak Dawid 2000UKS Azymut Pabianice 15:20
Cupryś Gracjan 1999HKS Azymut Mochy 15:42
M-18
Pryjma Fryderyk 1998KS Spójnia Warszawa 16:13
Biederman Marcin 1998WKS Wawel Kraków 16:15
Okarma Jacek 1998WKS Śląsk Wrocław 16:43
M-20
Rzeńca Krzysztof 1996UKS Orientuś Łódź 15:02
Podsiadły Mateusz 1995WKS Śląsk Wrocław 15:21
Piotrowski Radosław 1996UKS Azymut 45 Gdynia 15:25
M-21
Parfianowicz Piotr 1994UNTS Warszawa 16:03
Kowalski Wojciech 1982WKS Śląsk Wrocław 16:40
Łobodziński Piotr 1985OK!Sport Warszawa 17:02
Pawlak Bartosz 1990WKS Grunwald Poznań 17:02
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Andrzejewski MiłoszBrzeski AndrzejBobrowski WojciechBargiel BeataBagińska KatarzynaGalla JacekGrabiec MikołajGajcy DamianGarmulewicz FilipJanczara NataliaKarkowski WaldemarKlasa TomaszKopiczko KonradKasprzak ArturKokosza BłażejMaik MateuszMotała DąbrówkaOlszewski PiotrOćwieja EwaPawełczyk KacperPorzycz ZbigniewPauch ErykSochacki DawidTelatyńska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies