Polski Związek Orientacj Sportowej
Długodystansowe MP w BnO termin: 12.04.2015
K-16
Morawska Zuzanna 1999UKS Azymut 45 Gdynia 77:19
Biederman Adrianna 2000WKS Wawel Kraków 85:13
Garbacik Maja 2000WKS Wawel Kraków 88:17
K-18
Wańczyk Zuzanna 1997PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 87:49
Kostrzewska Justyna 1998WKS Śląsk Wrocław 87:51
Gorczyca Maria 1997KS Hades 88:35
K-20
Morawska Maja 1996UKS Azymut 45 Gdynia 100:08
Cych Weronika 1996WKS Śląsk Wrocław 100:14
Hornik Aleksandra 1996WKS Grunwald Poznań 104:29
K-21
Faron Paulina 1991WKS Wawel Kraków 114:15
Wicha Iwona 1987KS OK!Sport Warszawa 116.01
Bączek-Motała Barbara 1972WKS Wawel Kraków 116:15
M-16
Kuca Kacper 1999WKS Wawel Kraków 87:20
Cupryś Gracjan 1999HKS Azymut Mochy 87:24
Krzysztyński Michał 1999WKS Wawel Kraków 87:27
M-18
Pryjma Fryderyk 1998KS Spójnia Warszawa 92:04
Wołowczyk Michał 1997UNTS Warszawa 98:01
Sotniczuk Piotr 1998UNTS Warszawa 98:26
M-20
Piotrowski Radosław 1996UKS Azymut 45 Gdynia 114:03
Garbacik Michał 1995WKS Wawel Kraków 115:03
Rzeńca Krzysztof 1996UKS Orientuś Łódź 118:43
M-21
Pawlak Bartosz 1990WKS Grunwald Poznań 141:58
Olejnik Michał 1992WKS Grunwald Poznań 142:28
Parfianowicz Piotr 1994UNTS Warszawa 146:03
09.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle
Czampiel KatarzynaChodukiewicz EdytaDrągowski MarekGodlewska RoksanaJarząb NataliaKarwatka AgataMajasow AgataNowak-Skorupa MagdaNowak-Skorupa MagdalenaNowak ZofiaNetkowski TymonRabęda WiktoriaSzeliga BartoszSzczęsna MałgorzataWasilewska OlgaWapiński MaciejŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies