Polski Związek Orientacj Sportowej
MP w Sztafetowym BnO termin: 21.09.2014
K16
Grobelna Kamila WKS Śląsk Wrocław 38:15
Mądra Paulina 42:22
Zięba Emilia 42:17
Bugaj Katarzyna Wawel Kraków 41:20
Wziętek Barbara 43:05
Biederman Adranna 39:06
Filipowska Ola Orientuś Łódź 37:05
Chwiałkowska Matylda 43:33
Fortuniak Weronika 47:10
K18
Dominiak Dagmara PUKS Młode Orły 43:05
Szmulkowska Magdalena 46:38
Wańczyk Zuzanna 37:53
Andrzejewska Agnieszka UKS Azymut 45 Gdynia 50:38
Morawska Zuzanna 41:39
Morawska Majka 37:40
Lewandowska Paulina WKS Grunwald Poznań 62:21
Klimczak Wiktoria 51:41
Hornik Aleksandera 35:53
K21
Cych Weronika WKS Śląsk Wrocław 36:36
Polishchuk Maria 38:13
Wiśniewska Hanna 36:21
Etterle-Biederman Lilianna Wawel Kraków 42:06
Bączek-Motała Barbara 37:53
Faron Paulina 34:46
Czajka Izabela OK.!Sport 42:51
Drągowska Maria 37:23
Wicha Iwona 34:52
M16
Borkowski Maciej KS Spójnia 37:39
Urbaniak Jerzy 35:08
Pryjma Fryderyk 30:05
Szymański Ksawery MKS Paulinum Jelenia Góra 46:49
Pawłowicz Bruno 45:53
Domagała Marcel 37:35
Kisielewicz Jakub UKS Azymut Pabianice 42:37
Siess Grzegorz 43:54
Kalisiak Dawid 45:29
M18
Skorupa Marek Wawel Kraków 38:54
Baran Jacek 37:14
Biederman Marcin 35:20
Lucerski Maciej MKS Paulinum Jelenia Góra 40:58
Nowak Maciej 37:44
Szeliga Bartosz 35:21
Pałka Szymona Orientuś Łódź 46:55
Zuchmański Przemysław 39:11
Rzeńca Krzysztof 35:02
M21
Dwojak Wojciech 81WKS Śląsk Wrocław 34:43
Bernaciak Aleksander 36:12
Kowalski Wojciech 32:56
Grabowski Maciej UNTS 36:01
Wołowczyk Krzysztof 33:15
Parfianowicz Piotr 37:46
Paszyński Piotr Orientuś Łódź 35:42
Podziński Rafał 36:04
Charub Łukasz 37:37
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Flisak ŻanetaGrzenkowicz KingaJahnz MartaJędryka AgataKubicka ZuzannaNiedbała MateuszPilarczyk BartłomiejSzozda DominikaTywonek JanVlasiuk YaroslavWierzbiński PiotrZalega MateuszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a