Polski Związek Orientacj Sportowej
MP w Sztafetowym BnO termin: 21.09.2014
K16
Grobelna Kamila WKS Śląsk Wrocław 38:15
Mądra Paulina 42:22
Zięba Emilia 42:17
Bugaj Katarzyna Wawel Kraków 41:20
Wziętek Barbara 43:05
Biederman Adranna 39:06
Filipowska Ola Orientuś Łódź 37:05
Chwiałkowska Matylda 43:33
Fortuniak Weronika 47:10
K18
Dominiak Dagmara PUKS Młode Orły 43:05
Szmulkowska Magdalena 46:38
Wańczyk Zuzanna 37:53
Andrzejewska Agnieszka UKS Azymut 45 Gdynia 50:38
Morawska Zuzanna 41:39
Morawska Majka 37:40
Lewandowska Paulina WKS Grunwald Poznań 62:21
Klimczak Wiktoria 51:41
Hornik Aleksandera 35:53
K21
Cych Weronika WKS Śląsk Wrocław 36:36
Polishchuk Maria 38:13
Wiśniewska Hanna 36:21
Etterle-Biederman Lilianna Wawel Kraków 42:06
Bączek-Motała Barbara 37:53
Faron Paulina 34:46
Czajka Izabela OK.!Sport 42:51
Drągowska Maria 37:23
Wicha Iwona 34:52
M16
Borkowski Maciej KS Spójnia 37:39
Urbaniak Jerzy 35:08
Pryjma Fryderyk 30:05
Szymański Ksawery MKS Paulinum Jelenia Góra 46:49
Pawłowicz Bruno 45:53
Domagała Marcel 37:35
Kisielewicz Jakub UKS Azymut Pabianice 42:37
Siess Grzegorz 43:54
Kalisiak Dawid 45:29
M18
Skorupa Marek Wawel Kraków 38:54
Baran Jacek 37:14
Biederman Marcin 35:20
Lucerski Maciej MKS Paulinum Jelenia Góra 40:58
Nowak Maciej 37:44
Szeliga Bartosz 35:21
Pałka Szymona Orientuś Łódź 46:55
Zuchmański Przemysław 39:11
Rzeńca Krzysztof 35:02
M21
Dwojak Wojciech 81WKS Śląsk Wrocław 34:43
Bernaciak Aleksander 36:12
Kowalski Wojciech 32:56
Grabowski Maciej UNTS 36:01
Wołowczyk Krzysztof 33:15
Parfianowicz Piotr 37:46
Paszyński Piotr Orientuś Łódź 35:42
Podziński Rafał 36:04
Charub Łukasz 37:37
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Harasymiuk KingaJagieła AngelikaKucharek PaulinaKmieć KrystianMordak PiotrMałachowski AdamMelzer SzymonMichalik MaciejNowak DawidOżarski RomualdOrzechowska AgnieszkaPiekutowski NikitaPiekutowski MaxPaczkowski DawidRosik MarekRaburski MarekWojteczek AdrianaZawodnik TolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies