Polski Związek Orientacj Sportowej
MP w Nocnym BnO termin: 4.10.2014
K-16
Mądra Paulina WKS Śląsk Wrocław 42;10
Wziętek Barbara WKS Wawel Kraków 44;14
Czepiel Sylwia UKS Azymut Dębów 45;18
K-18
Hornik Aleksandra WKS Grunwald Poznań 41;24
Cych Weronika WKS Śląsk Wrocław 47;45
Urbanowicz Kinga UKS OSiR Góra Kalwaria 53;01
K-20
Stankiewicz Agata UKS Orientuś Łódź 50;58
Drągowska Maria KS OK!Sport Warszawa 57;11
Karbowiak Iga WKS Śląsk Wrocław 59;16
K-21
Gwóźdź Ewa UKS Orientuś Łódź 69;18
Wiśniewska Hanna WKS Śląsk Wrocław 74;37
Pabich Maria UKS Azymut Pabianice 76;38
M-16
Biederman Marcin WKS Wawel Kraków 46;29
Pryjma Fryderyk KS Spójnia Warszawa 47;38
Rutka Jan UNTS Warszawa 50;48
M-18
Rzeńca Krzysztof UKS Orientuś Łódź 52;13
Piotrowski Radosław UKS Azymut 45 Gdynia 54;56
Nowak Maciej MKS Paulinum Jelenia Góra 56;11
M-20
Wołowczyk Krzysztof UNTS Warszawa 66;56
Dzioba Mateusz MKS Paulinum Jelenia Góra 68;24
Parfianowicz Piotr UNTS Warszawa 70;49
M-21
Kowalski Wojciech WKS Śląsk Wrocław 78;29
Olejnik Michał WKS Grunwald Poznań 82;02
Pawlak Bartosz WKS Grunwald Poznań 82;58
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Gierus MateuszHarazin KarolinaKurek JarosławKwidzyńska DorotaKołakowska AnnaKot SaraKędziak MartaLeska ArkadiuszMłynarczyk MaksymilianMikulska EwelinaPabich TomaszPojda AdamRezmer SebastianRosłaniec MateuszSerzhanov KirillSawościanik JakubStefaniak SandraSkrzypczak PaulinaWójcik DariuszZaradzki ArkadiuszŚmigiel BarbaraŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies