Polski Związek Orientacj Sportowej
MP w Klasycznym BnO termin: 20.09.2014
K-16
Galla Zofia HKS Azymut Mochy 50;47
Cych Agnieszka MLKS Echo Twardogóra 51;31
Filipowska Aleksandra UKS Orientuś Łódź 53;06
K-18
Hornik Aleksandra WKS Grunwald 46;29
Morawska Maja UKS Azymut 45 Gdynia 48;32
Matyba Anna UKS Arkady Raszków 50;51
K-20
Stankiewicz Agata UKS Orientuś Łódź 55;04
Polishchuk Mariya WKS Śląsk Wrocław 56;39
Żebrowska Barbara UNTS Warszawa 57;17
K-21
Depta Monika MKS Paulinum Jelenia Góra 77;19
Faron Paulina WKS Wawel Kraków 78;02
Wiśniewska Hanna WKS Śląsk Wrocław 78;49
M-16
Biederman Marcin WKS Wawel Kraków 38;24
Pryjma Fryderyk KS Spójnia Warszawa 45;47
Zauchmański Przemysław UKS Orientuś Łódź 46;15
M-18
Rzeńca Krzysztof UKS Orientuś Łódź 58;25
Szeliga Bartosz MKS Paulinum Jelenia Góra 61;59
Piotrowski Radosław UKS Azymut 45 Gdynia 63;31
M-20
Parfianowicz Piotr UNTS Warszawa 64;33
Wołowczyk Krzysztof UNTS Warszawa 71;43
Dzioba Mateusz MKS Paulinum Jelenia Góra 72;00
M-21
Kowalski Wojciech WKS Śląsk Wrocław 85;23
Wensław Mateusz UKS Azymut 45 Gdynia 88;24
Morawski Jacek UNTS Warszawa 90;36
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Gierus MateuszHarazin KarolinaKurek JarosławKwidzyńska DorotaKołakowska AnnaKot SaraKędziak MartaLeska ArkadiuszMłynarczyk MaksymilianMikulska EwelinaPabich TomaszPojda AdamRezmer SebastianRosłaniec MateuszSerzhanov KirillSawościanik JakubStefaniak SandraSkrzypczak PaulinaWójcik DariuszZaradzki ArkadiuszŚmigiel BarbaraŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies