Polski Związek Orientacj Sportowej
Sprinterskie MP w BnO termin: 19.06.2009
K-18
Kołosińska Jolanta UNTS Warszawa 12;18
Ewiak Natalia UKS Orientuś Łódź 13;08
Wicha Małgorzata UKS OSiR Góra Kalwaria 13;11
K-20
Wiśniewska Hanna Śląsk Wrocław 14;01
Lajn Daria Flota Gdynia 14;12
Gajda Monika UNTS Warszawa 14;16
K-21
Depta Monika Flota Gdynia 13;06
Górnicka-Antonowicz Anna UNTS Warszawa 13;36
Koślacz Julia Śląsk Wrocław 14;27
M-18
Olejnik Michał UKS Azymut Pabianice 11;21
Podziński Rafał UKS Orientuś Łódź 11;45
Zieliński Jakub UKS Orientuś Łódź 11;57
M-20
Morawski Jacek Flota Gdynia 13;08
Stefański Dawid Grunwald Poznań 13;14
Drągowski Kuba Start Otwock 13;45
M-21
Włodarczyk Kamil Flota Gdynia 13;00
Kowalski Wojciech Śląsk Wrocław 13;05
Wensław Mateusz Flota Gdynia 13;33
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Baron DawidCiwoniuk AleksanderCzoch KarolinaDolatowski PiotrGarczarek JustynaJurdeczka DamianKowalski PawełKowalczyk MajaMajorowski ErykSzwancarz GrzegorzUstach KrzysztofŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies