Polski Związek Orientacj Sportowej
VI MP w Sztafetowym BnO termin: 18.09.1983
juniorki
Łabuzińska Małgorzata 65Start Tomaszów 135:43
Muchlada Barbara 65
Szablewska Dorota
Sztandera Barbara 67Calisia Kalisz 136:21
Pawlik Agata 65
Kaczkowska Renata 65
Mielimąka Izabela 65Zamonit Katowice 166:31
Huptyś Danuta 65
Baduchowska Dorota 65
juniorzy
Klasa Tomasz 66Start Poznań 162:13
Domański Jarosław 66
Konikowski Karol 66
Kostyra Dariusz 65Start Olsztyn 165:10
Pietrzak Paweł 65
Osłowski Bogdan 65
Brakoniecki Piotr 66Start Siedlce 165:12
Borkowski Adam 66
Jastrzębski Artur 65
młodzicy
Olas Jacek 69Start Tomaszów 118:11
Mordaka Dariusz 68
Malinowski Jacek 68
Rosiński Piotr Start Poznań 124:55
Mazur Tomasz 68
Zieliński Paweł 68
Kubiak Tadeusz 69Zamonit Katowice 125:41
Skorupa Mariusz 70
Krajczy Andrzej
młodziczki
Piwowarska Elżbieta 68Start Tomaszów 101:22
Pichola Dorota 69
Stanik Zofia 69
Florczak Ilona 68Przyszłość Warszawa 103:24
Smolińska Marzena 68
Górnicka Anna 68
Rosłonek Beata 70OKS Otwock 124:20
Pasionek Anna 70
Trzepałka Agnieszka 70
seniorki
Kozłowska Beata 62Start Leszno 171:02
Motała Hanna 60Wawel Kraków
Walenciak Alicja 63Start Leszno
Pietrzak Biruta 59Start Olsztyn 171:11
Krajewska Elzbieta 62
Potapczyk Teresa 61
Czerwińska Dorota 64Start Gdańsk 174:03
Stawiana Danuta 60
Czerwińska Agata 60
seniorzy
Trzemielwski Roman 55Wawel Kraków 154:24
Dylczyk Andrzej 58
Parfianowicz Ludomir 55
Motyła Michał 61Wawel Kraków 165:09
Dyzio Włodzimierz 61
Olech Andrzej 59
Dutkowski Adam 63Start Leszno 167:58
Kozłowski Jacek 63
Hornik Zbigniew 56
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Harasymiuk KingaJagieła AngelikaKucharek PaulinaKmieć KrystianMordak PiotrMałachowski AdamMelzer SzymonMichalik MaciejNowak DawidOżarski RomualdOrzechowska AgnieszkaPiekutowski NikitaPiekutowski MaxPaczkowski DawidRosik MarekRaburski MarekWojteczek AdrianaZawodnik TolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies