Polski Związek Orientacj Sportowej
VI MP w Sztafetowym BnO termin: 18.09.1983
juniorki
Łabuzińska Małgorzata 65Start Tomaszów 135:43
Muchlada Barbara 65
Szablewska Dorota
Sztandera Barbara 67Calisia Kalisz 136:21
Pawlik Agata 65
Kaczkowska Renata 65
Mielimąka Izabela 65Zamonit Katowice 166:31
Huptyś Danuta 65
Baduchowska Dorota 65
juniorzy
Klasa Tomasz 66Start Poznań 162:13
Domański Jarosław 66
Konikowski Karol 66
Kostyra Dariusz 65Start Olsztyn 165:10
Pietrzak Paweł 65
Osłowski Bogdan 65
Brakoniecki Piotr 66Start Siedlce 165:12
Borkowski Adam 66
Jastrzębski Artur 65
młodzicy
Olas Jacek 69Start Tomaszów 118:11
Mordaka Dariusz 68
Malinowski Jacek 68
Rosiński Piotr Start Poznań 124:55
Mazur Tomasz 68
Zieliński Paweł 68
Kubiak Tadeusz 69Zamonit Katowice 125:41
Skorupa Mariusz 70
Krajczy Andrzej
młodziczki
Piwowarska Elżbieta 68Start Tomaszów 101:22
Pichola Dorota 69
Stanik Zofia 69
Florczak Ilona 68Przyszłość Warszawa 103:24
Smolińska Marzena 68
Górnicka Anna 68
Rosłonek Beata 70OKS Otwock 124:20
Pasionek Anna 70
Trzepałka Agnieszka 70
seniorki
Kozłowska Beata 62Start Leszno 171:02
Motała Hanna 60Wawel Kraków
Walenciak Alicja 63Start Leszno
Pietrzak Biruta 59Start Olsztyn 171:11
Krajewska Elzbieta 62
Potapczyk Teresa 61
Czerwińska Dorota 64Start Gdańsk 174:03
Stawiana Danuta 60
Czerwińska Agata 60
seniorzy
Trzemielwski Roman 55Wawel Kraków 154:24
Dylczyk Andrzej 58
Parfianowicz Ludomir 55
Motyła Michał 61Wawel Kraków 165:09
Dyzio Włodzimierz 61
Olech Andrzej 59
Dutkowski Adam 63Start Leszno 167:58
Kozłowski Jacek 63
Hornik Zbigniew 56
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Januszewski WiktorKwieciński JakubKosińska ZofiaKupka JuliaPalenta AleksandraRosiński ArkadiuszRydz JakubSadownik MichałStaszak AnnaSzajna RoksanaSzajda MariuszWera KamilaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies