Polski Związek Orientacj Sportowej
Średniodystansowe MP w BnO termin: 8.06.2013
K-18
Hornik Aleksandra Grunwald Poznań 36;25
Drągowska Maria OK!Sport Warszawa 36;29
Galla Katarzyna HKS Azymut Mochy 38;51
K-20
Poliszczuk Maria Śląsk Wrocław 42;04
Kubicka Zuzanna PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 44;16
Morawska Anna UKS Azymut 45 Gdynia 44;20
K-21
Depta Monika MKS Paulinum Jelenia Góra 40;15
Lajn Daria UKS Azymut Pabianice 42;24
Wicha Iwona OK!Sport Warszawa 42;48
M-18
Wołowczyk Krzysztof UNTS Warszawa 36;43
Rzeńca Krzysztof UKS Orientuś Łódź 37;01
Piotrowski Radosław UKS Azymut 45 Gdynia 37;49
M-20
Niewiedziała Robert UKS Siódemka Rumia 39;56
Dudek Wojciech PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 40;59
Owczarek Rafał UKS OSiR Góra Kalwaria 44;05
M-21
Pawlak Bartosz Grunwald Poznań 39;19
Włodarczyk Kamil UKS Azymut 45 Gdynia 43;28
Wensław Mateusz UKS Azymut 45 Gdynia 43;37
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Harasymiuk KingaJagieła AngelikaKucharek PaulinaKmieć KrystianMordak PiotrMałachowski AdamMelzer SzymonMichalik MaciejNowak DawidOżarski RomualdOrzechowska AgnieszkaPiekutowski NikitaPiekutowski MaxPaczkowski DawidRosik MarekRaburski MarekWojteczek AdrianaZawodnik TolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies