Polski Związek Orientacj Sportowej
Sprinterskie MP w BnO termin: 1.06.2012
K-18
Baluta Edyta UKS Partia Młynne 11;35
Galla Katarzyna HKS Azymut Mochy 12;33
Karbowiak Iga Śląsk Wrocław 12;40
K-20
Szeliga Małgorzata UKS Tukan Iwiny 13;56
Morawska Anna UKS Azymut 45 Gdynia 13;57
Ścieszko Natalia UKS Orientuś Łódź 14;06
K-21
Wiśniewska Hanna Śląsk Wrocław 14;17
Faron Paulina Wawel Kraków 14;35
Lajn Daria UKS Azymut Pabianice 15;14
M-18
Parfianowicz Piotr UNTS Warszawa 10;43
Dudek Wojciech PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 11;33
Wołowczyk Krzysztof UNTS Warszawa 11;37
M-20
Olejnik Michał UKS Azymut Pabianice 13;51
Dutkowski Mikołaj UKS Arkady Raszków 14;22
Chudzik Dominik UKS Orientuś Łódź 16;00
M-21
Kowalski Wojciech Śląsk Wrocław 13;49
Pawlak Bartosz Grunwald Poznań 13;59
Włodarczyk Kamil UKS Azymut 45 Gdynia 14;10
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Baron DawidCiwoniuk AleksanderCzoch KarolinaDolatowski PiotrGarczarek JustynaJurdeczka DamianKowalski PawełKowalczyk MajaMajorowski ErykSzwancarz GrzegorzUstach KrzysztofŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies