Polski Związek Orientacj Sportowej
Długodystansowe MP w BnO termin: 13.10.2013
K-18
Cych Weronika Śląsk Wrocław 1:19;58
Maciejewska Angelika UKS Traper Złocieniec 1:26;04
Morawska Maja UKS Azymut 45 Gdynia 1:28;37
K-20
Morawska Anna UKS Azymut 45 Gdynia 1:37;48
Poliszczuk Maria Śląsk Wrocław 1:39;47
Ścieszko Natalia UKS Orientuś Łódź 1:44;11
K-21
Górnicka-Antonowicz Anna UNTS Warszawa 1:52;33
Pabich Maria UKS Azymut Pabianice 1:53;01
Kobusińska Adrianna Grunwald Poznań 2:01;11
M-18
Dzioba Mateusz Paulinum Jelenia Góra 1:36;51
Marszałek Patryk UKS Azymut Dębów 1:39;56
Anc Kamil UNTS Warszawa 1:40;53
M-20
Dudek Wojciech PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 1:57;00
Jurczyk Tomasz UKS Sparta Czyżowice 2:08;51
Ostój Piotr Śląsk Wrocław 2:09;29
M-21
Olejnik Michał Grunwald Poznań 2:16;59
Parfianowicz Piotr UNTS Warszawa 2:20;08
Drągowski Kuba OK!Sport Warszawa 2:27;02
Kruk Piotr UKS Azymut Dębów 2:27;02
09.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle
Czampiel KatarzynaChodukiewicz EdytaDrągowski MarekGodlewska RoksanaJarząb NataliaKarwatka AgataMajasow AgataNowak-Skorupa MagdaNowak-Skorupa MagdalenaNowak ZofiaNetkowski TymonRabęda WiktoriaSzeliga BartoszSzczęsna MałgorzataWasilewska OlgaWapiński MaciejŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies