Polski Związek Orientacj Sportowej
Średniodystansowe MP w BnO termin: 08.06.2014
K-16
Morawska Zuzanna UKS Azymut 45 25:44
Królik Kinga UKS Azymut 27:43
Wziętek Barbara WKS Wawel 29:05
K-18
Cych Weronika WKS Śląsk 31:42
Wańczyk Zuzanna PUKS Młode Orły 32:38
Matyba Anna UKS Arkady 32:41
K-20
Drągowska Maria KS OK!Sport 34:11
Każmierczak Aneta UKS Orientuś 35:38
Waszczuk Aleksanrda UKS Traper 36:12
K-21
Lajn Daria UKS Azymut 35:52
Wicha Iwona KS OK!Sport 37:13
Gwóźdź Ewa UKS Orientuś 37:21
M-16
Biederman Marcin WKS Wawel 30:15
Pryjma Fryderyk KS Spójnia Warszawa 30:25
Kuca Kacper UKS Patria 34:23
M-18
Rzeńca Krzysztof UKS Orientuś 30:21
Piotrowski Radosław UKS Azymut 45 30:59
Skorupa Marek WKS Wawel 35:00
M-20
Wołowczyk Krzysztof UNTS Warszawa 31:31
Dzioba Mateusz MKS Paulinum 31:42
Jurczyk Tomasz UKS Sparta Czyżowice 34:28
M-21
Kowalski Wojciech WKS Śląsk 37:29
Dwojak Wojciech WKS Śląsk 38:54
Pawlak Bartosz WKS Grunwald 39:17
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Harasymiuk KingaJagieła AngelikaKucharek PaulinaKmieć KrystianMordak PiotrMałachowski AdamMelzer SzymonMichalik MaciejNowak DawidOżarski RomualdOrzechowska AgnieszkaPiekutowski NikitaPiekutowski MaxPaczkowski DawidRosik MarekRaburski MarekWojteczek AdrianaZawodnik TolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies