Polski Związek Orientacj Sportowej
VI MP Indywidualne w BnO termin: 11.09.1983
K-15
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 66:02
Hauza Irena 67Start Leszno 82:12
Sztandera Barbara 67Calisia Kalisz 84:30
K-17
Kaczkowska Renata 65Calisia Kalisz 75:19
Muchlada Barbara 65Start Tomaszów 76:41
Mielimąka Izabela 65Zamonit Katowice 77:08
K-19
Walenciak Alicja 63Start Leszno 80:34
Kordowska Jadwiga 61Warszawianka 95:11
Ziarkiewicz Bogna 58Warszawianka 95:15
M-15
Urbaniak Krzysztof 67Przyszłość Warszawa 71:49
Jeżyk Przemysław 67Calisia Kalisz 75:06
Marcjanik Andrzej 67Start Olsztyn 75:36
M-17
Sznycer Jarosław 65Start Leszno 75:14
Jednochowski Ryszard 66Start Gdańsk 92:23
Kostyra Dariusz 65Start Olsztyn 98:39
M-19
Kozłowski Jacek 63Start Leszno 82:30
Łabuziński Sławomir 64Start Tomaszów 91:47
Dutkowski Adam 63Start Leszno 98:10
M-21
Mossakowski Przemysław 60Warszawianka 113:50
Hornik Zbigniew 56Start Leszno 118:15
Motała Michał 61Wawel Kraków 123:06
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Harasymiuk KingaJagieła AngelikaKucharek PaulinaKmieć KrystianMordak PiotrMałachowski AdamMelzer SzymonMichalik MaciejNowak DawidOżarski RomualdOrzechowska AgnieszkaPiekutowski NikitaPiekutowski MaxPaczkowski DawidRosik MarekRaburski MarekWojteczek AdrianaZawodnik TolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies