Polski Związek Orientacj Sportowej
Długodystansowe MP w BnO termin: 14.10.2012
K-18
Haniszewska Andżelika UKS Tukan Iwiny 1:14;06
Stankiewicz Agata UKS Orientuś Łódź 1:20;58
Baluta Edyta UKS Partia Młynne 1:21;20
K-20
Ewiak Natalia UKS Orientuś Łódź 1:47;24
Morawska Anna UKS Azymut 45 Gdynia 1:49;30
Ścieszko Natalia UKS Orientuś Łódź 1:51;13
K-21
Wiśniewska Hanna Śląsk Wrocław 1:54;07
Wieleba Marlena UKS Siódemka Rumia 1:57;56
Pabich Maria UKS Azymut Pabianice 2:29;25
M-18
Rzeńca Krzysztof UKS Orientuś Łódź 1:29;04
Dudek Wojciech PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 1:33;01
Piotrowski Radosław UKS Azymut 45 Gdynia 1:33;26
M-20
Olejnik Michał UKS Azymut Pabianice 1:41;34
Dutkowski Mikołaj UKS Arkady Raszków 1:45;28
Chudzik Dominik UKS Orientuś Łódź 1:56;01
M-21
Richert Marcin UKS Azymut 45 Gdynia 2:01;25
Wensław Mateusz UKS Azymut 45 Gdynia 2:04;56
Podziński Rafał UKS Orientuś Łódź 2:07;05
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Januszewski WiktorKwieciński JakubKosińska ZofiaKupka JuliaPalenta AleksandraRosiński ArkadiuszRydz JakubSadownik MichałStaszak AnnaSzajna RoksanaSzajda MariuszWera KamilaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies