Polski Związek Orientacj Sportowej
Długodystansowe MP w BnO termin: 13.04.2014
K-18
Maciejewska Angelika UKS Traper Zlocienie 1:15;54
Hornik Aleksandra WKS Grunwald Poznań 1:18:43
Morawska Maja UKS Azymut 45 Gdynia 1:21;19
K-20
Stankiewicz Agata UKS Orientuś Łódź 1:42;05
Galla Katarzyna HKS Azymut Mochy 1:48;02
Żebrowska Barbara UNTS Warszawa 1:51;00
K-21
Depta Monika MKS Paulinum Jelenia Góra 1:47;51
Bączek-Motała Barbara WKS Wawel Kraków 1:54;23
Gwóźdź Ewa UKS Orientuś Łódź 1:54;34
M-18
Rzeńca Krzysztof UKS Orientuś Łódź 1:35;20
Skorupa Marek WKS Wawel Kraków 1:35;26
Baran Jan WKS Wawel Kraków 1:36;02
M-20
Wołowczyk Krzysztof UNTS Warszawa 1:50;21
Garbacik Michał WKS Wawel Kraków 1:50;32
Dzioba Mateusza MKS Paulinum Jelenia Góra 1:53;10
M-21
Parfianowicz Piotr UNTS Warszawa 2:19;29
Grabowski Maciej UNTS Warszawa 2:25;59
Charuba Łukasz UKS Orientuś Łódź 2:26;03
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Flisak ŻanetaGrzenkowicz KingaJahnz MartaJędryka AgataKubicka ZuzannaNiedbała MateuszPilarczyk BartłomiejSzozda DominikaTywonek JanVlasiuk YaroslavWierzbiński PiotrZalega MateuszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a