Polski Związek Orientacj Sportowej
Długodystansowe MP w BnO termin: 22.10.2011
K-18
Ścieszko Natalia UKS Orientuś Łódź 1:21;24
Szeliga Małgorzata UKS tukan Iwiny 1:23;19
Baluta Edyta UKS Partia Młynne 1:25;17
K-20
Faron Paulina Wawel Kraków 1:32:40
Ewiak Natalia UKS Orientuś Łódź 1:37;13
Kobusińska Adrianna Grunwald Poznań 1:37;46
K-21
Lajn Daria UKS Azymut Pabianice 1:49;56
Górnicka-Antonowicz Anna UNTS Warszawa 1:53;25
Pabich Maria UKS Azymut Pabianice 1:56;28
M-18
Niewiedziała Robert UKS Siódemka Rumia 1:42;20
Dudek Wojciech PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 1:43;54
Majewski Igor Gwardia Warszawa 1:44;48
M-20
Olejnik Michał UKS Azymut Pabianice 1:47;29
Podziński Rafał UKS Orientuś Łódź 1:47;44
Chudzik Dominik UKS Orientuś Łódź 2:03;50
M-21
Kowalski Wojciech Śląsk Wrocław 2:12;56
Włodarczyk Kamil UKS Azymut 45 Gdynia 2:16;14
Jasiński Maciej Śląsk Wrocław 2:35;16
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Baron DawidCiwoniuk AleksanderCzoch KarolinaDolatowski PiotrGarczarek JustynaJurdeczka DamianKowalski PawełKowalczyk MajaMajorowski ErykSzwancarz GrzegorzUstach KrzysztofŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies