Polski Związek Orientacj Sportowej
MP w Długodystansowym BnO termin: 18.10.2009
K-18
Wicha Małgorzata UKS OSiR Góra Kalwaria 89,39
Ewiak Natalia UKS Orientuś Łódź 90,33
Faron Paulina WKS Wawel Kraków 93,09
K-20
Wiśniewska Hanna WKS Śląsk Wrocław 89,18
Lajn Daria Flota Gdynia 103,03
Gwóżdż Ewa UKS Orientuś Łódź 104,19
K-21
Depta Monika Flota Gdynia 100,32
Wicha Iwona UKS OSiR Góra Kalwaria 101,34
Górnicka-Antonowicz Anna UNTS Warszawa 109,00
K-35/40
Wołek Ewa 92,12
Wardecka Dorota 108,14
Wołowczyk Mariola 112,44
K-45/50
Dębska Urszula 111,11
Krochmal Małgorzata 113,17
Mikielska Danuta 114,54
K-55
Czabańska Małgorzata 109,01
M-18
Podziński Rafał UKS Orientuś Łódź 83,09
Niewiedziała Robert UKS Siódemka Rumia 91,04
Olejnik Michał UKS Azymut Pabianice 91,23
M-20
Jasiński Maciej WKS Śląsk Wrocław 109,51
Pawlak Bartosz WKS Grunwald Poznań 114,44
Hewelt Maciej Flota Gdynia 116,24
M-21
Konarczak Dariusz WKS Grunwald Poznań 149,24
Lubkiewicz Tomasz Flota Gdynia 151,14
Grabowski Maciej Flota Gdynia 155,52
M-35
Porzycz Janusz 111,42
Sędłak Krystian 130,14
Dzik Mirosław 141,14
M-40
Pachnik Dariusz 129,23
Winczewski Piotr 139,35
Krupiński Andrzej 141,49
M-45
Kolis Zbigniew 103,05
Lech Bogdan 111,37
Kraśniewski Krzysztof 113,51
M-50
Hornik Zbigniew 94,19
Drągowski Robert 97,11
Gracjasz Jan 103,52
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Harasymiuk KingaJagieła AngelikaKucharek PaulinaKmieć KrystianMordak PiotrMałachowski AdamMelzer SzymonMichalik MaciejNowak DawidOżarski RomualdOrzechowska AgnieszkaPiekutowski NikitaPiekutowski MaxPaczkowski DawidRosik MarekRaburski MarekWojteczek AdrianaZawodnik TolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies