Polski Związek Orientacj Sportowej
IV MP Średniodystansowym BnO termin: 07.06.2008
K18
Wiśniewska Hanna WKS Śląsk Wrocław 44,36
Wicha Małgorzata UKS OSiR Góra Kalwaria 44,49
Faron Paulina UKS Stzrała Wielogłowy 51,08
K20
Lajn Daria UKS Azymut Pabianice 41,16
Wieleba Marlena WKS Flota Gdynia 43,25
Tynelska Justyna UNTS Warszawa 52,26
K21
Górnicka-Antonowicz Anna UNTS Warszawa 43,46
Grzelak Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 62,22
Koślacz Julia WKS Śląsk Wrocław 65,00
K40
Wołowczyk Mariola UNTS Warszawa 38,00
Wołek Ewa UNTS Warszawa 38,22
Wardecka Dorota UNTS Warszawa 38,35
K45
Hornik Alicja WKS Grunwald Poznań 36,20
Drągowska Marzena OKS Start Otwock 46,42
Galla Barbara HKS Azymut Mochy 52,56
K50+
Czabańska Małgorzata WKS Flota Gdynia 34,21
Wróblewska Bogna UNTS Warszawa 46,02
Mazurkiewicz Jolanta UKS Orientuś Łódź 47,33
M18
Pawlak Bartosz WKS Grunwald Poznań 39,24
Hoffman Mateusz LKO Leszno 41,15
Zieliński Jakub UKS Orientuś Łódź 43,14
M20
Morawski Jacek WKS Flota Gdynia 34,27
Stefański Dawid WKS Grunwald Poznań 36,24
Jasiński Maciej UKS Azymek Zdzieszowice 36,38
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Bartman OliwiaBernatek DamianChodlewski SzymonDżygało GrażynaJóżwik GrzegorzKaszyńska JoannaLass MarcinLeśniak MagdalenaMattus TapaniMoskal MonikaNoculak EmanuelWiktor WiktoriaWalkowiak BożenaŚwiech WiktoriaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies