Polski Związek Orientacj Sportowej
VIII MP Sprinterskim BnO termin: 06.06.2008
K18
Gajda Monika UNTS Warszawa 12,39
Wicha Małgorzata UKS OSiR Góra Kalwaria 13,33
Wiśniewska Hanna WKS Śląsk Wrocław 13,50
K20
Lajn Daria UKS Azymut Pabianice 14,05
Stróżek Monika UKS Orientuś Łódź 14,07
Tynelska Justyna UNTS Warszawa 15,13
K21
Wicha Iwona UKS OSiR Góra Kalwaria 14,16
Górnicka-Antonowicz Anna UNTS Warszawa 14,52
Depta Monika WKS Flota Gdynia 15,14
K40
Wardecka Dorota UNTS Warszawa 15,42
Parfianowicz Joanna UNTS Warszawa 15,46
Wołowczyk Mariola UNTS Warszawa 16,50
K45
Morawska Irena WKS Flota Gdynia 13,56
Hornik Alicja WKS Grunwald Poznań 15,03
Porzycz Agata WKS Flota Gdynia 20,42
K55+
Czabańska Małgorzata WKS Flota Gdynia 15,48
Mazurkiewicz Jolanta UKS Orientuś Łódź 16,24
Paszyńska Małgorzata UKS Orientuś Łódź 20,47
M18
Hewelt Maciej WKS Flota Gdynia 13,14
Cygler Sławomir UNTS Warszawa 13,25
Podziński Rafał UKS Orientuś Łódź 13,36
M20
Nowak Michał MKS Paulinów Jelenia Góra 12,57
Morawski Jacek WKS Flota Gdynia 13,26
Jasiński Maciej UKS Azymek Zdzieszowice 13,43
M21
Grabowski Maciej WKS Flota Gdynia 14,57
Richert Marcin WKS Flota Gdynia 15,03
Wensław Mateusz WKS Flota Gdynia 15,15
M35
Porzycz Janusz WKS Flota Gdynia 14,06
Skorupa Mariusz MUKS Gliwice 15,33
Olas Jacek UKS Orientuś Łódź 15,59
M40
Bartczak Jarosław UMKS Orkan Ostróda 14,33
Depta Piotr WKS Flota Gdynia 15,10
Tarnowski Mirosław MKS Start Lublin 15,24
M45
Drągowski Robert OKS Start Otwock 14,40
Osiński Andrzej UKS Kometa Gliwice 14,53
Kolis Zbigniew UKS Dowbor Międzyrzecz 15,20
M50
Podsiadły Leszek WKS Wawel Kraków 13,42
Miszewski Romuald WKS Flota Gdynia 14,22
Guga Romuald WKS Śląsk Wrocław 14,37
M55
Parzewski Jerzy KU AZS WAT Warszawa 11,46
Jakielaszek Ryszard GKS Luzino 14,52
Swierczyński Bogdan KS BnO Modrzew Skwierzyna 15,24
M60
Bartkowiak Edward WKS Grunwald Poznań 11,36
Michałek Janusz KS BnO Modrzew Skwierzyna 14,28
Bogulak Adam MKS Paulinów Jelenia Góra 15,11
M65+
Dura Kazimierz WKS Śląsk Wrocław 13,38
Pietkiewicz Waldemar Indywidualny 14,18
Bykowski Ryszard Indywidualny 15,15
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Banach KrzysztofBartoszuk MagdalenaDżygało AndrzejIwankowski KacperJurdeczka KingaJuraszewski IgorJackowiak JacekLewalski PiotrNiciejewska JuliaPesta AdamPacek KarolinaSiemieńczuk WiktorWątorek KarolinaWysopal EdytaŻochowski ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a