Polski Związek Orientacj Sportowej
VIII MP Sprinterskim BnO termin: 06.06.2008
K18
Gajda Monika UNTS Warszawa 12,39
Wicha Małgorzata UKS OSiR Góra Kalwaria 13,33
Wiśniewska Hanna WKS Śląsk Wrocław 13,50
K20
Lajn Daria UKS Azymut Pabianice 14,05
Stróżek Monika UKS Orientuś Łódź 14,07
Tynelska Justyna UNTS Warszawa 15,13
K21
Wicha Iwona UKS OSiR Góra Kalwaria 14,16
Górnicka-Antonowicz Anna UNTS Warszawa 14,52
Depta Monika WKS Flota Gdynia 15,14
K40
Wardecka Dorota UNTS Warszawa 15,42
Parfianowicz Joanna UNTS Warszawa 15,46
Wołowczyk Mariola UNTS Warszawa 16,50
K45
Morawska Irena WKS Flota Gdynia 13,56
Hornik Alicja WKS Grunwald Poznań 15,03
Porzycz Agata WKS Flota Gdynia 20,42
K55+
Czabańska Małgorzata WKS Flota Gdynia 15,48
Mazurkiewicz Jolanta UKS Orientuś Łódź 16,24
Paszyńska Małgorzata UKS Orientuś Łódź 20,47
M18
Hewelt Maciej WKS Flota Gdynia 13,14
Cygler Sławomir UNTS Warszawa 13,25
Podziński Rafał UKS Orientuś Łódź 13,36
M20
Nowak Michał MKS Paulinów Jelenia Góra 12,57
Morawski Jacek WKS Flota Gdynia 13,26
Jasiński Maciej UKS Azymek Zdzieszowice 13,43
M21
Grabowski Maciej WKS Flota Gdynia 14,57
Richert Marcin WKS Flota Gdynia 15,03
Wensław Mateusz WKS Flota Gdynia 15,15
M35
Porzycz Janusz WKS Flota Gdynia 14,06
Skorupa Mariusz MUKS Gliwice 15,33
Olas Jacek UKS Orientuś Łódź 15,59
M40
Bartczak Jarosław UMKS Orkan Ostróda 14,33
Depta Piotr WKS Flota Gdynia 15,10
Tarnowski Mirosław MKS Start Lublin 15,24
M45
Drągowski Robert OKS Start Otwock 14,40
Osiński Andrzej UKS Kometa Gliwice 14,53
Kolis Zbigniew UKS Dowbor Międzyrzecz 15,20
M50
Podsiadły Leszek WKS Wawel Kraków 13,42
Miszewski Romuald WKS Flota Gdynia 14,22
Guga Romuald WKS Śląsk Wrocław 14,37
M55
Parzewski Jerzy KU AZS WAT Warszawa 11,46
Jakielaszek Ryszard GKS Luzino 14,52
Swierczyński Bogdan KS BnO Modrzew Skwierzyna 15,24
M60
Bartkowiak Edward WKS Grunwald Poznań 11,36
Michałek Janusz KS BnO Modrzew Skwierzyna 14,28
Bogulak Adam MKS Paulinów Jelenia Góra 15,11
M65+
Dura Kazimierz WKS Śląsk Wrocław 13,38
Pietkiewicz Waldemar Indywidualny 14,18
Bykowski Ryszard Indywidualny 15,15
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Bewziuk OleksandrCzapla TomaszDembinski PatrykHijek KrzysztofJaniak PawełKoguciuk KonradKasałka KacperLichota RemigiuszMroziak PawełPutkowski TomaszSzczygieł MarcinZimoch NinaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies