Polski Związek Orientacj Sportowej
XXVIII Długodystansowe MP w BnO termin: 06.04.2008
K18
Wiśniewska Hanna WKS Śląsk Wrocław 70,47
Faron Paulina UKS Stzrała Wielogłowy 77,53
Kołosińska Jolanta UNTS Warszawa 80,30
K20
Lajn Daria UKS Azymut Pabianice 81,56
Wieleba Marlena WKS Flota Gdynia 86,49
Schmidt Angelika WKS Flota Gdynia 90,37
K21
Górnicka-Antonowicz Anna UNTS Warszawa 82,47
Pabich Maria UKS Azymut Pabianice 91,09
Machowska Weronika UKS OSiR Góra Kalwaria 91,45
K35
Dura Magdalena WKS Śląsk Wrocław 65,08
Wołowczyk Mariola UNTS Warszawa 76,15
Parfianowicz Joanna UNTS Warszawa 77,01
K50
Lewoń Ewa UMKS Orkan Ostróda 73,19
Łuńska Regina UMKS Orkan Ostróda 82,18
Wróblewska Bogna UNTS Warszawa 91,31
M18
Hewelt Maciej WKS Flota Gdynia 86,05
Poziński Rafał UKS Orientuś Łódź 91,10
Drągowski Kuba OKS Start Otwock 92,27
M20
Jasiński Maciej UKS Azymek Zdzieszowice 100,17
Nowak Michał MKS Paulinów Jelenia Góra 104,06
Stefański Dawid WKS Grunwald Poznań 104,54
M21
Konarczak Dariusz WKS Grunwald Poznań 136,09
Nowacki Łukasz WKS Grunwald Poznań 140,00
Tadejewski Paweł WKS Grunwald Poznań 140,58
M35
Woźniak Sławomir WKS Grunwald Poznań 91,59
Rycerski Bogdan UKS Gwiazdeczki Świętoszów 120,09
Jackowiak Jacek UKS Modrzew Skwierzyna 120,41
M40
Bartczak Jarosław UMKS Orkan Ostróda 106,12
Sabak Roman UNTS Warszawa 112,59
Wrzesiński Krzysztof WKS Śląsk Wrocław 131,05
M45
Olech Andrzej MKS Start Lublin 93,06
Kolis Zbigniew UKS Dowbor Międzyrzecz 95,20
Wołowczyk Marek UNTS Warszawa 113,40
M50
Miszewski Romuald WKS Flota Gdynia 97,39
Gracjasz Jan WKS Wawel Kraków 97,50
Mańka Zbigniew MKS Start Lublin 101,53
M55
Parzewski Jerzy KU AZS WAT Warszawa 72,41
Wołejszo Tadeusz KU AZS WAT Warszawa 85,26
Bohaczek Janusz UMKS Orkan Ostróda 89,14
M60
Rutkowski Tadeusz WKS Grunwald Poznań 67,32
Michałek Janusz KS BnO Modrzew Skwierzyna 71,25
Bartkowiak Edward WKS Grunwald Poznań 72,39
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Harasymiuk KingaJagieła AngelikaKucharek PaulinaKmieć KrystianMordak PiotrMałachowski AdamMelzer SzymonMichalik MaciejNowak DawidOżarski RomualdOrzechowska AgnieszkaPiekutowski NikitaPiekutowski MaxPaczkowski DawidRosik MarekRaburski MarekWojteczek AdrianaZawodnik TolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies