Polski Związek Orientacj Sportowej
XXVIII Długodystansowe MP w BnO termin: 06.04.2008
K18
Wiśniewska Hanna WKS Śląsk Wrocław 70,47
Faron Paulina UKS Stzrała Wielogłowy 77,53
Kołosińska Jolanta UNTS Warszawa 80,30
K20
Lajn Daria UKS Azymut Pabianice 81,56
Wieleba Marlena WKS Flota Gdynia 86,49
Schmidt Angelika WKS Flota Gdynia 90,37
K21
Górnicka-Antonowicz Anna UNTS Warszawa 82,47
Pabich Maria UKS Azymut Pabianice 91,09
Machowska Weronika UKS OSiR Góra Kalwaria 91,45
K35
Dura Magdalena WKS Śląsk Wrocław 65,08
Wołowczyk Mariola UNTS Warszawa 76,15
Parfianowicz Joanna UNTS Warszawa 77,01
K50
Lewoń Ewa UMKS Orkan Ostróda 73,19
Łuńska Regina UMKS Orkan Ostróda 82,18
Wróblewska Bogna UNTS Warszawa 91,31
M18
Hewelt Maciej WKS Flota Gdynia 86,05
Poziński Rafał UKS Orientuś Łódź 91,10
Drągowski Kuba OKS Start Otwock 92,27
M20
Jasiński Maciej UKS Azymek Zdzieszowice 100,17
Nowak Michał MKS Paulinów Jelenia Góra 104,06
Stefański Dawid WKS Grunwald Poznań 104,54
M21
Konarczak Dariusz WKS Grunwald Poznań 136,09
Nowacki Łukasz WKS Grunwald Poznań 140,00
Tadejewski Paweł WKS Grunwald Poznań 140,58
M35
Woźniak Sławomir WKS Grunwald Poznań 91,59
Rycerski Bogdan UKS Gwiazdeczki Świętoszów 120,09
Jackowiak Jacek UKS Modrzew Skwierzyna 120,41
M40
Bartczak Jarosław UMKS Orkan Ostróda 106,12
Sabak Roman UNTS Warszawa 112,59
Wrzesiński Krzysztof WKS Śląsk Wrocław 131,05
M45
Olech Andrzej MKS Start Lublin 93,06
Kolis Zbigniew UKS Dowbor Międzyrzecz 95,20
Wołowczyk Marek UNTS Warszawa 113,40
M50
Miszewski Romuald WKS Flota Gdynia 97,39
Gracjasz Jan WKS Wawel Kraków 97,50
Mańka Zbigniew MKS Start Lublin 101,53
M55
Parzewski Jerzy KU AZS WAT Warszawa 72,41
Wołejszo Tadeusz KU AZS WAT Warszawa 85,26
Bohaczek Janusz UMKS Orkan Ostróda 89,14
M60
Rutkowski Tadeusz WKS Grunwald Poznań 67,32
Michałek Janusz KS BnO Modrzew Skwierzyna 71,25
Bartkowiak Edward WKS Grunwald Poznań 72,39
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Januszewski WiktorKwieciński JakubKosińska ZofiaKupka JuliaPalenta AleksandraRosiński ArkadiuszRydz JakubSadownik MichałStaszak AnnaSzajna RoksanaSzajda MariuszWera KamilaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies