Polski Związek Orientacj Sportowej
XXX MP w Sztafetowym BnO termin: 10.06.2007
K
Majewska Karolina 87Grunwald Poznań 171:14
Kosińska Maria 85
Florkowska Marta 82
Wieleba Marlena 88Flota Gdynia 172:19
Schmidt Angelika 89
Dampc Edyta 82
Biniecka Katarzyna Azymut Pabianice 186:08
Biniecka Małgorzata
Pabich Maria 82
K-J
Szubka Barbara 91Śląsk Wrocław 150:57
Koconka Anna
Wiśniewska Hanna
Kowalska Marta Orientuś Łódź 154:48
Gwóźdź Ewa 90
Stróżek Monika 89
Gryzio Sylwia Azymut Pabianice 171:08
Lajn Daria
Majchrzak Marta 90
M
Konarczak Dariusz 84Grunwald Poznań 143:28
Woźniak Sławomir 72
Banach Robert 74
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 146:08
Dwojak Wojciech 81
Kowalski Wojciech 82
Richert Marcin 79Flota Gdynia 146:53
Nowak Jacek 79
Porzycz Janusz 73
M-J
Wlazik Krzysztof 89Grunwald Poznań 163:39
Stefański Dawid 89
Pawlak Bartosz 90
Schulmann Szymon Grunwald Poznań 187:16
Wlazik Tomasz 89
Szwajkowski Piotr
Dzioba Jakub Paulinium Jelenia Góra 193:55
Mostek Łukasz
Konieczny Paweł 89
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Gierus MateuszHarazin KarolinaKurek JarosławKwidzyńska DorotaKołakowska AnnaKot SaraKędziak MartaLeska ArkadiuszMłynarczyk MaksymilianMikulska EwelinaPabich TomaszPojda AdamRezmer SebastianRosłaniec MateuszSerzhanov KirillSawościanik JakubStefaniak SandraSkrzypczak PaulinaWójcik DariuszZaradzki ArkadiuszŚmigiel BarbaraŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies