Polski Związek Orientacj Sportowej
XIII OOM termin: 10-14.07.2007
K-16 klasyczne
Kobusińska Adrianna Grunwald Poznań 53:46
Wicha Małgorzata 91OSiR Góra Kalwaria 54:18
Kołosińska Jolanta 91OSiR Góra Kalwaria 57:59
K-16 średniodystansowe
Wicha Małgorzata 91OSiR Góra Kalwaria 26:19
Pipka Alicja GKS Luzino 28:55
Kobusińska Adrianna Grunwald Poznań 31:33
K-16 sprinterskie
Faron Paulina Strzała Wielogłowy 17:18
Wicha Małgorzata 91OSiR Góra Kalwaria 18:41
Lubak Kamila Śląsk Wrocław 19:00
K-JM sztafety
Król Monika Strzała Wielogłowy 78:29
Fałowska Edyta
Faron Paulina
Żanowska Aleksandra Wawel Kraków 79:23
Dyzio Natalia
Baran Anna
Kozak Aleksandra Azymek Zdzieszowice 85:22
Szwancarz Marzena
Kot Oliwia
M-16 klasyczne
Zieliński Jakub 91Orientuś Łódź 57:03
Dutkowski Mikołaj Arkady Raszków 60:17
Podziński Rafał 91Orientuś Łódź 60:48
M-16 średniodystansowe
Matyja Rafał Paulinium Jelenia Góra 25:30
Olejnik Michał 92Azymut Pabianice 27:45
Wośkowiak Krzysztof Grunwald Poznań 29:37
M-16 sprinterskie
Olejnik Michał 92Azymut Pabianice 17:36
Hoffman Mateusz LKO Leszno 18:29
Anc Mateusz UNTS Warszawa 18:30
M-JM sztafety
Pietrzykowski Tomasz 91Azymut Pabianice 88:52
Parzonka Damian 91
Olejnik Michał 92
Hoffman Mateusz Wielkopolska 1 93:19
Rychły Damian Wielkopolska 2
Wośkowiak Krzysztof Wielkopolska 3
Michałek Toamsz Orientuś Łódź 94:40
Podziński Rafał 91
Zieliński Jakub 91
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Andrzejewski MiłoszBrzeski AndrzejBobrowski WojciechBargiel BeataBagińska KatarzynaGalla JacekGrabiec MikołajGajcy DamianGarmulewicz FilipJanczara NataliaKarkowski WaldemarKlasa TomaszKopiczko KonradKasprzak ArturKokosza BłażejMaik MateuszMotała DąbrówkaOlszewski PiotrOćwieja EwaPawełczyk KacperPorzycz ZbigniewPauch ErykSochacki DawidTelatyńska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies