Polski Związek Orientacj Sportowej
XIII OOM termin: 10-14.07.2007
K-16 klasyczne
Kobusińska Adrianna Grunwald Poznań 53:46
Wicha Małgorzata 91OSiR Góra Kalwaria 54:18
Kołosińska Jolanta 91OSiR Góra Kalwaria 57:59
K-16 średniodystansowe
Wicha Małgorzata 91OSiR Góra Kalwaria 26:19
Pipka Alicja GKS Luzino 28:55
Kobusińska Adrianna Grunwald Poznań 31:33
K-16 sprinterskie
Faron Paulina Strzała Wielogłowy 17:18
Wicha Małgorzata 91OSiR Góra Kalwaria 18:41
Lubak Kamila Śląsk Wrocław 19:00
K-JM sztafety
Król Monika Strzała Wielogłowy 78:29
Fałowska Edyta
Faron Paulina
Żanowska Aleksandra Wawel Kraków 79:23
Dyzio Natalia
Baran Anna
Kozak Aleksandra Azymek Zdzieszowice 85:22
Szwancarz Marzena
Kot Oliwia
M-16 klasyczne
Zieliński Jakub 91Orientuś Łódź 57:03
Dutkowski Mikołaj Arkady Raszków 60:17
Podziński Rafał 91Orientuś Łódź 60:48
M-16 średniodystansowe
Matyja Rafał Paulinium Jelenia Góra 25:30
Olejnik Michał 92Azymut Pabianice 27:45
Wośkowiak Krzysztof Grunwald Poznań 29:37
M-16 sprinterskie
Olejnik Michał 92Azymut Pabianice 17:36
Hoffman Mateusz LKO Leszno 18:29
Anc Mateusz UNTS Warszawa 18:30
M-JM sztafety
Pietrzykowski Tomasz 91Azymut Pabianice 88:52
Parzonka Damian 91
Olejnik Michał 92
Hoffman Mateusz Wielkopolska 1 93:19
Rychły Damian Wielkopolska 2
Wośkowiak Krzysztof Wielkopolska 3
Michałek Toamsz Orientuś Łódź 94:40
Podziński Rafał 91
Zieliński Jakub 91
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Januszewski WiktorKwieciński JakubKosińska ZofiaKupka JuliaPalenta AleksandraRosiński ArkadiuszRydz JakubSadownik MichałStaszak AnnaSzajna RoksanaSzajda MariuszWera KamilaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies