Polski Związek Orientacj Sportowej
XXVII Długodystansowe MP w BnO termin: 15.04.2007
K-18
Schmidt Angelika 89Flota Gdynia 86:56
Gajda Monika 90UNTS Warszawa 88:21
Wicha Małgorzata 91OSiR Góra Kalwaria 91:37
K-20
Wicha Iwona 87OSiR Góra Kalwaria 93:04
Majewska Karolina 87Grunwald Poznań 104:00
Ewiak Alicja 87Orientuś Łódź 104:53
K-21
Machowska Weronika 86OSiR Góra Kalwaria 104:20
Pabich Maria 82Azymut Pabianice 105:49
Dampc Edyta 82Flota Gdynia 117:05
M-18
Morawski Jacek 89Flota Gdynia 96:09
Jasiński Maciej 89Azymek Zdzieszowice 99:15
Wlazik Krzysztof 89Grunwald Poznań 105:10
M-20
Włodarczyk Kamil 87Flota Gdynia 113:51
Zawodnik Łukasz 88Oleśniczanka 121:29
Lubkiewicz Tomasz 87Flota Gdynia 133:45
M-21
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 134:59
Konarczak Dariusz 84Grunwald Poznań 135:11
Tarasiuk Paweł 84Grunwald Poznań 147:30
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Banach KrzysztofBartoszuk MagdalenaDżygało AndrzejIwankowski KacperJurdeczka KingaJuraszewski IgorJackowiak JacekLewalski PiotrNiciejewska JuliaPesta AdamPacek KarolinaSiemieńczuk WiktorWątorek KarolinaWysopal EdytaŻochowski ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a