Polski Związek Orientacj Sportowej
XXVII MP w Nocnym BnO termin: 22.09 .2006
K-18
Najman Natalia 88Gwardia Warszawa 38:16
Wicha Małgorzata 91OSiR Góra Kalwaria 43:37
Drewinowska Lucyna 88Śląsk Wrocław 46:19
K-20
Machowska Weronika 86OSiR Góra Kalwaria 58:55
Grzelak Agnieszka 86Śląsk Wrocław 59:57
Kosińska Małgorzata 86Gwardia Warszawa 64:14
K-21
Górnicka-Antonowicz Anna 68UNTS Warszawa 48:08
Depta Monika 70Flota Gdynia 48:35
Kosińska Dorota 84Gwardia Warszawa 52:12
M-18
Morawski Jacek 89Flota Gdynia 52:07
Jasiński Maciej 89Azymek Zdzieszowice 53:30
Zawodnik Łukasz 88Oleśniczanka 54:31
M-20
Nowacki Łukasz 86Grunwald Poznań 54:05
Mazurek Filip 86Wawel Kraków 60:59
Wensław Mateusz 87Flota Gdynia 62:27
M-21
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 60:35
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 63:05
Sokalski Krzysztof 82Śląsk Wrocław 63:06
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Bartman OliwiaBernatek DamianChodlewski SzymonDżygało GrażynaJóżwik GrzegorzKaszyńska JoannaLass MarcinLeśniak MagdalenaMattus TapaniMoskal MonikaNoculak EmanuelWiktor WiktoriaWalkowiak BożenaŚwiech WiktoriaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies